Renault ALASKAN

Veiktspēja

Jaudīgi dzinēji

4X4 ar 3,5 t vilces jaudu

Ar instrumentiem piekrauta piekabe, laiva, piekabe zirgu pārvadāšanai... ALASKAN vilktspēja ir līdz 3,5 tonnām. Ar tādu kravnesību un vilktspēju, kā arī ar 4x4 piedziņu un kādu no saviem jaudīgajiem dzinējiem, ALASKAN rādītāji ir vieni no labākajiem savā segmentā. Ideāls kompanjons katru dienu un jebkurā situācijā.

Stop & Start

Šī sistēma ir īpaši efektīva, pārvietojoties pilsētas satiksmē, un ļauj ietaupīt degvielu. Ar šo tehnoloģiju aprīkotais dzinējs dCi 160 kombinētajā ciklā patērē tikai 6,3 l uz 100 km un CO2 izmeši ir 167 g*. Rekordlīmenis šajā kategorijā.

* Degvielas patēriņš un CO2 izmeši ir sertificēti pēc standarta metodes atbilstoši normatīviem. Tie ir vienādi visiem ražotājiem, kas ļauj veikt salīdzinošu analīzi. Faktiskais degvielas patēriņš ir atkarīgs no automobiļa ekspluatācijas apstākļiem, aprīkojuma un vadīšanas stila.

Twin Turbo

TwinTurbo tehnoloģija tiek piedāvāta arī dzinējam dCi 190. Šai sistēmai piemīt nepārspējama veiktspēja. Tā ir aprīkota ar diviem turbokompresoriem un ļauj saņemt tūlītēju reakciju pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem, kā arī milzīgu jaudas rezervi augšējā apgriezienu diapazonā.

6 pakāpju mehāniskā transmisija

Ar 6 pakāpju mehānisko transmisiju aprīkotais ALASKAN nodrošina maksimālo griezes momentu jau pirmajā pārnesumā. Optimāla, ilgāka pēdējā pārnesuma lietošana ļaus ietaupīt ievērojamu degvielas daudzumu.

7 pakāpju automātiskā transmisija

ALASKAN ar 7 pakāpju automātisko transmisiju ir pieejams dzinējs dCi 190, kas nodrošinās komfortu, elastību un dinamiku.