Renault ALASKAN

Atlētiskam dizainam raksturīgs stils

Pieņem jebkuru izaicinājumu

Apvidus auto izturība

Grūti izbraucama apkārtne un staigna grunts vairs neradīs problēmas. Pateicoties izturīgajai šasijas uzbūvei un ievērojamam klīrensam, kas ir 230 milimetri, ALASKAN nodrošina lielisku vadāmību un komfortu.

Četru riteņu piedziņa

Izvēlies savu vadīšanas stilu– 2 riteņu piedziņa ikdienas braukšanai vai 4 riteņu piedziņa, ja saķere ar ceļa segumu ir slikta, vai pilnpiedziņu, ja tās nav vispār. Četru riteņu piedziņas režīms ir pieejams lielā ātrumā vai ļoti lēnā ātrumā atkarībā no saķeres ar ceļa segumu, un to var ieslēgt ar pārslēgu “shift on the fly”.

Optimāla riteņu kontrole

Izkļūšana no risas vai ārkārtas situācijas vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Ar paaugstinātas berzes elektronisko diferenciāli un diferenciāļa bloķēšanu* ALASKAN palielina riteņu vilcējspēku un nodrošina tiem vienādu ātrumu.

* Atkarībā no versijas.

Nepārspējams automobiļa vadīšanas prieks

Daudzsviru aizmugurējā piekare

Pateicoties īpašai aizmugurējai piekarei ar vairākām svirām, ALASKAN raksturīga lieliska vadāmība. Šī stabilā, izturīgā un elastīgā piekare ievērojami samazina vibrācijas, uzlabo akustisko komfortu un nodrošina automobiļa vadīšanas prieku.

Komforts un plašums

ALASKAN iespaidīgi lielais salons un plašā telpa ceļgalu zonā nodrošina optimālu komfortu gan vadītājam, gan pasažieriem. Maksimālu komfortu nodrošina ergonomiski un apsildāmi priekšējie sēdekļi ar ādas apdari, kurus iespējams regulēt 8 pozīcijās, kā arī regulējams sēdekļu atzveltnes slīpums aizmugurē sēdošajiem pasažieriem.

Funkcionāls mēraparātu panelis

Degvielas patēriņš, nobraukums, navigācijas sistēmas ieteiktais maršruts utt. 5 collu krāsu 3D TFT ekrāns nekavējoties sniedz piekļuvi svarīgākajai informācijai.

Divu zonu gaisa kondicionēšanas sistēma

ALASKAN ir aprīkots ar divu zonu gaisa kondicionēšanas sistēmu un ventilācijas sistēmu salona aizmugurējā daļā, kas nodrošina termisko komfortu atbilstoši pasažieru individuālajām prasībām.

Bezatslēgas atvēršana un dzinēja iedarbināšana

Vairs nav jāmeklē sava automobiļa atslēga. Ar bezatslēgas durvju atvēršanas un dzinēja iedarbināšanas sistēmu pietiek ar to, ka atslēga ir līdz. ALASKAN to atpazīs, un dzinējs sāks darboties, nospiežot pogu Start/Stop.

Daudzi nodalījumi glabāšanai

Izvieto savas mantas lielajos glabāšanas nodalījumos durvju paneļos, lielajā cimdu nodalījumā ar tilpumu 4,8 l vai zem aizmugurējā sēdekļa. Tādu priekšmetu glabāšanai, kuriem vienmēr jābūt pa rokai, izmanto padziļināto nodalījumu ar tilpumu 3,3 l centrālajā konsolē.

Daudzfunkcionāls stūres rats

Izmantojot stūres rata slēdžus un iebūvēto mikrofonu, tu vari izvēlēties iecienītāko mūziku vai vienkārši piezvanīt, nenovēršoties no ceļa. Ar iebūvēto ātruma regulētāju un ierobežotāju tu vari viegli izvēlēties vēlamo ātrumu

Dienas gaitas gaismas LED Pure Vision

Komforta un vadības drošības uzlabošanai diennakts tumšajā laikā, ALASKAN tika aprīkots ar diviem gaismas diožu moduļiem PureVision. Tie nodrošina precīzāku apgaismojumu, kas ir par 20% spēcīgāks nekā parastās halogēna lampas.

Novērtē tā daudzpusību

Kravnesība un sajūgs augstākajā līmenī

ALASKAN modeļa īpašības pārspēj visas cerības. Augstas izturības šasijas konstrukcija un kravnesība, kas ir lielāka par 1 tonnu, kā arī 3,5 tonnu vilktspēja padara to par vienu no labākajiem savā klasē.

Daudzfunkcionāls bagāžas nodalījums

Pateicoties izturīgajam, daudzfunkcionālajam bagāžas nodalījumam, ALASKAN var pārvadāt smagas un apjomīgas kravas. Ideāls augstums, lietderīgais garums (1,57 m) un izturīgais statnis, kas var noturēt līdz 500 kg, padara iekraušanu vieglāku.

Stiprinājuma sistēma C-Channel

Šī drošības sistēma ļauj pasargāt un nofiksēt kravu, izmantojot 4 pārvietojamos un noņemamos āķus, kas ir izvietoti kravas kastes vadotnēs 3 pusēs.

Individuāli risinājumi

Cietais jumts, bortu alumīnija pārklājums un kravas kastes aizsardzība... ALASKAN plašā papildpiederumu izvēle atbilst visdažādākajām prasībām.

Drošība visiem

Optimāla drošība visiem

ALASKAN ir aprīkots ar 7 drošības spilveniem un Isofix stiprinājumu sistēmu bērnu sēdeklīšiem, nodrošinot vislabāko aizsardzību pasažieriem.

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma

Intensīvas bremzēšanas gadījumā tiek aktivizēta avārijas bremzēšanas palīgsistēma, kas ļauj samazināt bremzēšanas ceļa garumu.

Palīgsistēma kustības uzsākšanai slīpumā Hill Start Assist

Palīgsistēma kustības uzsākšanai slīpumā modelim ALASKAN ļauj samazināt dzinēja jaudu un atjaunot optimālu saķeri un vilci.