Renault CAPTUR

Aprīkojumu

Ietilpība un modularitāte

Atrodiet vietu visām lietām, kuras nepieciešams pārvadāt.

Ietilpīgs bagāžnieks

Jaunais Renault CAPTUR ar 377-455 dm³bagāžnieku dos iespēju jums paņemt ceļā līdzi visu nepieciešamo.

Bīdāms aizmugures sēdeklis

Tagad vairs nesagādā grūtības pārvadāt garus vai lielus priekšmetus. Nolokāms aizmugures sēdeklis proporcijā 1 / 3-2 / 3, regulējams uz priekšu un atpakaļ 16 cm diapazonā. Ja samontēts, veidojot plakanu grīdu, kravnesību var palielināt līdz 1235 dm³.

Daudzi aizslēdzamie skapīši

Easy Life atvilktne, daudzi mantu uzglabāšanas nodalījumi vidējā konsolē, durvju un sēdekļa atzveltņu kabatas u.c. Jaunajā Renault CAPTUR katram pasažierim ir pašam sava vieta.

Komforts

Izvēlieties savu ceļu


Tehnoloģijas

Live Inovācijas


Multimediji

Esiet vienmēr sazināties ar pasauli!

Bose® skaņu sistēma

Iepazīstiet kristālskaidru skaņu. Ar septiņiem pirmšķirīgiem Bose®skaļruņiem aprīkotais jaunais Renault CAPTUR garantē neaizmirstamu muzikālu piedzīvojumu.

Multivides sistēma

R-LINK Evolution multivides sistēma

Izmantojot mūsu intuitīvi vadāmo R-LINK Evolution multivides sistēmu, jūs varat iegūt multivides piekļuvi ierīču panelī iebūvētam lielam 7 collu skārienekrānam, lietot TomTom® navigāciju ar HD Traffic, lai parādītu reāllaika satiksmes informāciju, kā arī iegūt piekļuvi daudzām Car lietotnēm, kas pieejamas tiešsaistes veikalā R-LINK Store.®

Media Nav Evolution multivides sistēma

Vienkārša un lēta skārienekrāna multivides sistēma nodrošina piekļuvi noderīgiem un praktiskiem līdzekļiem, piemēram, navigācijai, radio, mūzikas straumēšanai, audio un drošai Bluetooth®tālruņa savienojamībai. Izmantojot Media Nav Evolution, svarīgākie multivides līdzekļi jums vienmēr ir pie rokas.

R & Go radio

Vai jūs dodat priekšroku pārvaldīt savu vidi, izmantojot viedtālruni? R & Go radio sniedz jums ātru piekļuvi multividei, izmantojot mūsu R & Go lietotni.

Drošība

Hill start assist sistēma

Vai jāsāk braukt? Neuztraucieties. Šī sistēma divas sekundes saglabā nospiestu bremžu sistēmu, lai braukšana augšupvirzienā būtu pakāpeniska.

Dinamiskā ceļa trajektorijas vadības sistēma

Vai neesat pietiekami cieši satvēruši stūri? Dinamiskā ceļa trajektorijas vadības sistēma uzlabo stabilitāti un ļauj saglabāt automašīnas vadību.

Svarīgi jaunievedumi

Multivide

Izmantojot mūsu intuitīvi vadāmo R-LINK Evolution multivides sistēmu, jūs varat iegūt multivides piekļuvi ierīču panelī iebūvētam lielam 7 collu skārienekrānam, lietot TomTom®navigāciju ar HD Traffic, lai parādītu reāllaika satiksmes informāciju, kā arī iegūt piekļuvi daudzām Car lietotnēm, kas pieejamas tiešsaistes veikalā R-LINK Store. Pateicoties Bose®skaņu sistēmai, jūs varat baudīt izcilu skaņas kvalitāti.

Tehnoloģijas

Jaunais Renault CAPTUR INITIALE PARIS ir aprīkots ar mūsu labākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu jums maksimāli iespējamu komfortu. Izmantojot Renault brīvroku karti, jūs varat atslēgt un noslēgt durvis, un iedarbināt dzinēju bez atslēgas, lietot neredzamo zonu vadības sistēmu un Easy Park Assist.