Renault CLIO Grandtour

Iekārtas un tehnoloģijas

Ietilpība un ergonomika

Sajūti izcilu komfortu

Būdams praktisks ikdienas lietošanā, jaunais RenaultCLIO Grandtour viegli uzņems arī ģimeni. Izmanto daudzos praktiskos nodalījumus mantu glabāšanai, sadalīto sēdekli, kuru var salikt un palielināt bagāžas nodalījuma tilpumu.

Tehnoloģijas

Sajūti inovāciju

Mūsu inženieri aprīkojuši jauno RenaultCLIO Grandtour ar inovatīvām tehnoloģijām. Manevri pilsētā vēl nekad nav bijuši tik vienkārši.

Uztici vadību

Novieto automobili stāvvietā acumirklī, pat nepieskaroties stūrei, izmantojot palīgsistēmu novietošanai stāvvietā “Easy Park Assist”.

Veic manevrus droši

Veic novietošanas stāvvietā manevrus bez stresa. Tavā rīcībā ir priekšējā un aizmugurējā daļā izvietoti novietošanas sensori un arī atpakaļskata kamera.

Iepazīsti Renault Hands Free karti

Atver un aizver jauno RenaultCLIO Grandtour, kā arī iedarbini tā dzinēju pavisam vienkārši. RenaultHandsFree atslēgas karte to izdarīs tavā vietā.

Komforts

Atklāj jaunu baudījumu

Iekārtojies ērtāk pie jaunā RenaultCLIO Grandtour stūres un dodies prieka un komforta pilnā ceļojumā…

Multivide

Lai dzīvo automobiļu tehnoloģijas

Izbaudi pilnu jaunā RenaultCLIO Grandtour aprīkojuma spektru. Skaņu sistēma Bose® Sound System un mobilās tehnoloģijas nodrošinās jaunas sajūtas ikviena ceļojuma laikā.
Ar mūziku ceļā, izmantojot skaņu sistēmu Bose® Sound System
Ar Bose®HD 7dinamisko skaļruņu ideālo izvietojumu jaunajā RenaultCLIO Grandtour tu neizlaidīsi nevienu no saviem iecienītākajiem ierakstiem un atklāsi savu mūziku jaunā skanējumā.

Pateicoties mūsu multivides sistēmām, vienmēr saglabā sakarus ar pasauli

R-LINKEvolution vai Media Nav Evolution: izvēle ir tavās rokās. Navigācija, radio, mūzika, tālrunis... Ar mūsu 7collu (18cm) iebūvēto skārienekrānu tev ir piekļuve daudzām intuitīvajām un interaktīvajām lietojumprogrammām.

Ar viedtālruni izmantojiet lietojumprogrammu R & Go

Jaunā mobilā lietojumprogramma R&Go jaunajam Renault CLIO Grandtour nodrošina piekļuvi multividei, neizmantojot viedtālruni.

Drošība

Vadi automobili droši

Jaunais RenaultCLIO Grandtour ir aprīkots ar labākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu optimālu vadītāja un pasažieru drošības līmeni.

Veiktspēja

Automātiskā pārnesumkārba ar dubulto sajūgu (EDC)

Iepazīsti nepārspējamo baudu, ko sniedz automobiļa vadīšana. Automātiskā pārnesumkārba EDC ar dubulto sajūgu nodrošinās dinamisku un vienmērīgu darbību. Tam raksturīgs degvielas patēriņa līmenis, kas ir gandrīz tāds pats, kā mehāniskās pārnesumkārbas rādītāji.

Stop & Start sistēma

Ar Stop& Start tehnoloģiju jaunā RenaultCLIO Grandtour dzinējs izslēdzas un tiek iedarbināts automātiski. Tādējādi tiek panākts zemāks degvielas patēriņš un CO izmešu daudzums.

Režīms ECO un sistēma Driving ECO2

ECO režīmā ir iespējams ietaupīt līdz pat 12% degvielas. Bet režīmā Driving ECO2 sistēma analizē auto vadīšanas stilu un izstrādā ieteikumus, kuri ļaus vēl vairāk samazināt patēriņu.