CLIO Grandtour

BEZGALĪGI VALDZINOŠS

Clio Grandtour

Sākot no

10 840 €

Jaunais Renault CLIO Grandtour

Aizraujošs un juteklisks siluets.

Ārējais dizains

Ieskaties tā jutekliskajā dizainā

Jaunajā RenaultCLIO Grandtour ir viegli iemīlēties no pirmā acu uzmetiena. Izteiksmīgais un dinamiskais dizains ar daudzajām personalizācijas iespējām ļaus izpaust tavu redzējumu par eleganci. Iekārtojies ērtāk tā stilīgajā salonā un dodies priekpilnā ceļojumā.

Salona dizains

Iekārtojies ērtāk

Iekārtojies ērtāk jaunā Renault CLIO Grandtour salonā un izbaudi izsmalcināto interjeru.

Multivide

Clio

Pateicoties mūsu multivides sistēmām, vienmēr saglabā sakarus ar pasauli

R-LINK Evolution vai Media Nav Evolution: izvēle ir tavās rokās. Navigācija, radio, mūzika, tālrunis... Ar mūsu 7 collu (18 cm) iebūvēto skārienekrānu tev ir piekļuve daudzām intuitīvajām un interaktīvajām lietojumprogrammām.

Pienācīgi novērtē daudzās salona un bagāžas nodalījuma organizācijas iespējas

Jaunais Renault CLIO Grandtour ir aprīkots ar sadalāmu aizmugurējo sēdekli, kuru var salikt proporcijās 1 /3-2 / 3, kā arī ar saliekamu pasažiera sēdekli, kas saliktā veidā veido galdiņu (atkarībā no versijas), kas ļauj pārvadāt lielus, līdz pat 2,48 m garus priekšmetus. Vējdēli un mēbeles vēl nekad nav bijis iespējams pārvadāt vienlīdz ērti.

Aprīkojuma līmeņi


Jaunais Renault CLIO Grandtour GT Line

Sportisks ārējais izskats

Vai vēlies vēl vairāk akcentēt sava automobiļa sportisko raksturu? Izvēlies jauno GT Line pakotni.

Piesaisti skatienus

Ieliktņi priekšējā buferī, sānu spoguļu korpusi, dekoratīvie sānu moldingi, sportiskie vieglmetāla sakausējuma riteņu diski, aizmugurējais difuzors u.c. ekskluzīvā tumši pelēkā krāsā. Jaunais RenaultCLIO Grandtour GTLine piesaista skatienus.

Ļaujies sajūsmai par tā sportisko dizainu

Jaunais RenaultCLIO Grandtour GTLine pietuvina autosporta pasaulei. Sānu aizsargmoldingi, kas mantoti no jaunā RenaultCLIO R.S,raksturīgais aizmugurējais difuzors, sportiskie 17collu vieglmetāla sakausējuma riteņu diski, hromētā izpūtēja caurule: mūsu konstruktori ir parūpējušies par sportiskā dizaina klātbūtni katrā detaļā.

Izvēlies dzinēju

Jaunais RenaultCLIO Grandtour GTLine piedāvā izvēlēties jaudīgākos dzinējus no jaunā RenaultCLIO klāsta. Izvēlies savu dzinēja veiktspējas līmeni un izbaudi katru dienu, braucot ar sportiska rakstura ģimenes pilsētas automobili.