Renault KOLEOS

Iekārtas un tehnoloģijas

Komforts

Unikāla pieredze apvienojumā ar ērtībām, kas ļauj izbaudīt braucienu.

Plašs salons

Plaši atveramās durvis nodrošina vieglu piekļuvi ērtajam salonam, kas ir gaišs, pateicoties panorāmas jumtam. Baudi komforta sajūtu ar apsildāmiem un ventilējamiem priekšējiem sēdekļiem INITIALE PARIS versijā un izmanto plašo telpu aizmugures sēdekļos un daudzos nodalījumus mantu glabāšanai. Tas viss nodrošinās maksimālo komfortu gan vadītājam, gan pasažieriem.

Piedziņa ALL MODE 4×4-i®

Sajūti brīvību, atrodoties tālu no ierastajiem ceļiem, pateicoties All Mode 4 × 4® tehnoloģijai, un īsteno vēlmi aizbēgt no ikdienības. Savām ērtībām izvēlies vienu no trīs režīmiem: 4х2, 4 × 4 Auto vai 4 × 4 Lock un uzveic bezceļus, sniegu, smiltis vai asfaltu.

Sistēma EASY BREAK

Renault KOLEOS bagāžas nodalījums piedāvā dažādas konfigurācijas iespējas. Pateicoties Easy Break sistēmai, noliec aizmugurējo sēdekļu atzveltni ar vienu kustību un palielini bagāžas nodalījuma tilpumu.

Ziemas komplektācija

Aukstajā laikā izmanto stūres rata vai priekšējo sēdekļu apsildi.

Tehnoloģijas

Elektroniska bezkontakta bagāžnieka vāka atvēršana

Pateicoties zem bampera izvietotajiem sensoriem, ar Renault Hands Free karti ir viegli atvērt bagāžnieku. Viena kustība ar kāju zem aizmugurējā bampera un šis praktiskais risinājums noderēs kad ir aizņemtas rokas.

Automašīnas vadības palīgsistēmas

Integrētās tehnoloģijas sniedz intuitīvu vadības atbalstu un atvieglo braukšanu Renault KOLEOS. Drošas distances kontroles sistēma, apgaismojuma regulēšana atkarībā no satiksmes apstākļiem, bremzēšana ārkārtas gadījumos vai automašīnas parkošanas palīgsistēma tagad ir daudz vienkāršāka.

Multimediju sistēma R-LINK 2 ar 8,7 collu sensoru ekrānu

Šī intuitīvā sistēma atbalsta visas Renault KOLEOS funkcijas. Lielais, vertikālais 8,7 collu (22 cm) ekrāns ir pieslēgts pie R-LINK 2 sistēmas un ļauj pārvaldīt automašīnas vadības funkcijas, multimediju, navigāciju, tālruņa un vadības palīgsistēmas.

Drošība

Visio System: tavs jaunās paaudzes pilots


Pateicoties virs vējstikla novietotajai kamerai, Visio System darbojas kā pilots. Visio System sastāv no trīs sistēmām: 
  • ātruma pārsniegšanas novēršanas sistēma ar ceļazīmju atpazīšanas funkciju,
  • kustības joslas ievērošanas sistēma,
  • funkcija automātiskai tālo gaismu pārslēgšanai uz tuvajām gaismām.

Veiktspēja

Atklāj sevī baudījumu, ko sniedz automašīnas vadīšana

Atklāj sevī jaunas sajūtas, ko rosina Renault KOLEOS spēcīgie dzinēji.

Automātiskā transmisija X-Tronic

Dinamisks divlitru dzinējs apvienojumā ar jauno bezpakāpju transmisiju X-Tronic sniegs patiesu braukšanas baudījumu.

ALL MODE 4×4-i

Renault KOLEOS versijas ar pilnpiedziņu ir aprīkotas ar tehnoloģiju All Mode 4×4-i. Izvēlies savu režīmu: 4×4 Auto, 4×4 Lock vai 4×2 un izbaudi piedziņas pilnu efektivitāti jebkuros ceļa apstākļos.