Renault KOLEOS

Initiale Paris

Atklāj sev pašu labāko, ko piedāvā Renault

Izvēlies unikālu stilu

Atklāj Renault KOLEOS unikālo estētiku ar versiju INITIALE PARIS, kas aprīkota ar 19 collu vieglmetāla diskiem melnā krāsā, īpašu virsbūves krāsu, violeto Amethyste, kas pieejams tikai šai versijai, un arī īpašu marķējumu INITIALE PARIS, kas novietots automašīnas priekšpusē zem RENAULT logotipa, centrā un salonā.

Novērtē izsmalcināto interjeru

INITIALE PARIS versijas salonā sēdekļiem ir Nappa ādas apdare, priekšējie sēdekļi ir aprīkoti ar apsildes un ventilācijas funkcijas sistēmām, savukārt lielisku apkārtējo skaņu nodrošina audio sistēma Bose®. Versija INITIALE PARIS ir estētiskums apvienojumā ar izcilām ērtībām.

Sajūti inovācijas

Multimediju sistēma

Izmanto daudzās KOLEOS INITIALE PARIS funkcijas. Pateicoties R-LINK 2 sistēmai un lielajam, 8,7 collu sensoru ekrānam, pārvaldi navigāciju, tālruni, vadības palīgsistēmas un unikālo apkārtējās skaņas sistēmu BOSE® Surround ar 12 spēcīgām dinamikām. Apkārtējās skaņas sistēma BOSE® Surround aiznesīs tevi citā realitātē, kur skaņas kvalitāte pielīdzināma koncerta dzīvajam izpildījumam.

Tehnoloģijas

Izmanto jaunākās tehnoloģijas. Pateicoties sistēmai Easy Park Assist, novietot automašīnu vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Vēlies ielikt savas mantas bagāžas nodalījumā? Izmanto karti Hands Free vai veic vienu kājas kustību zem aizmugurējā bampera. Bagāžnieka vāks atvērsies automātiski piecu sekunžu laikā, un tavā rīcībā būs bagāžas nodalījums ar tilpumu 498 dm3 (VDA).