Jaunais Renault KOLEOS

INITIALE PARIS

Izmanto mūsu lielo pieredzi

Dzirde, oža, tauste, redze…

Jaunais KOLEOS INITIALE PARIS apvieno mūsu jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus ar modernu stilu, kas apbur maņas un stimulē iztēli.

Īpašs aprīkojums

Renault KOLEOS

Izvēlies unikālu stilu

Jaunais KOLEOS INITIALE PARIS pārņem stilistiskos elementus, kas raksturīgi INITIALE PARIS versijai. Tā izteiksmīgais dizains pārsniedz vēlmes, parādot savu drosmīgo stilu.
Renault KOLEOS

Atšķirīgie elementi

Jaunais KOLEOS INTIALE PARIS piesaista ar savu ekskluzīvo violetā ametista krāsu, raksturīgo LED PURE VISION lukturu līniju un 19" riteņu diskiem ar dimanta spīdumu un īpašu dizainu.
Renaut KOLEOS

Renault KOLEOS INITIALE PARIS ar salona ādas apdari

Nappa ādas apdari melnā titāna vai smilšu pelēkā krāsā, izceļ īpaša josliņa uz mērierīču paneļa, stūres rata, durvju paneļiem, durvju sliekšņiem un grīdas paklājiem ... Ļauj tā atmosfērai sevi apburt.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.