Divkārtēja atzīšana DEKRA pārskatos

Divkārtēja atzīšana DEKRA pārskatos
ATPAKAĻ
 
 
 

Renault MASTER

2016.gada DEKRA pārskats par lietoto automobiļu tehnisko drošību, ietver kopumā 474 modeļu diagnostiku. Renault MASTER kļuvis par līderu komerciālo automobiļu klasē, divas reizes ieņemot pirmo vietu kategorijā no 0 līdz 50 000 km un no 50 000 līdz 100 000 km.

DEKRA pārskatos par lietoto automobiļu tehnisko drošību, eksperti novērtē rezultātus, kopumā aptuveni 15 miljonus tehniskiem pamatrādītājiem, kas veikti divu gadu garumā. Statistikas datos ņemti vērā īpaši bojājumi, kuriem ir svarīga nozīme, novērtējot transportlīdzekļu modeļus. Novērtējums tika veikts, atkarībā no transportlīdzekļa klases un noskrējiena kategorijas. Efektīvs salīdzinājums kļuva iespējams, pateicoties transportlīdzekļu deviņu dažādu klašu izmantošanai, no nelieliem automobiļiem līdz kravas. DEKRA veikto lietoto automobiļu testu rezultāti atspoguļoti pārskatā par lietotiem automobiļiem, vienmēr ņemot vērā noskrējienu, jo eksperti uzskata, ka tieši noskrējienam ir liela ietekme uz transportlīdzekļa izturību pret bojājumu rašanos, nekā tā vecumam.

Gamma Renault MASTER piedāvā «pasūtījuma» izgatavošanu un ietver vairāk nekā 150 versijas: 4 garuma variantus, 3 augstuma variantus, 4 lietderīgās slodzes variantus, kā arī versijas: furgons, furgons remontbrigādēm, šasijas ar kabīni, šasijas ar dubulto kabīni, platformu ar kabīni, pašizgāzējus, konteinerus, versijas ar priekšējo un aizmugurējo piedziņu, lietderīgais tilpums no 8 līdz 22 m3.

Pie Renault panākumiem specializēto komerciālo automobiļu tirgū var arī attiecināt tīkla PRO+ esamību. Specializētie pārdošanas punkti un servisi piedāvā pārveidoto automobiļu demonstrāciju, speciālus transportlīdzekļu finansēšanas piedāvājumus, individuālas apkalpošanas programmas, kas adresētas uzņēmējiem.