MASTER

TAVA BIZNESA DZINĒJSPĒKS

Master

Izstrādāts tieši profesionāļiem Renault Master pieejams dažādās versijās, kas ļauj izvēlēties tieši Jūsu prasībām atbilstošu automašīnu.

Ārējais dizains

Master

Praktisks un daudzpusīgs

Regulējama sēdpozīcija pie stūres, ergonomisks vadības ierīču izvietojums, daudzi viegli sasniedzami glabāšanas nodalījumi un optimāla redzamība - jaunāMASTERkabīne ir profesionāla, ietilpīga, gaiša un komfortabla, nodrošina labu darba atmosfēru, patīkamu un relaksējošu braukšanu pateicoties efektīvai gaisa kondicionēšanai un optimizētai skaņas izolācijai.

Tērauda jumta bagāžnieks

Pateicoties savai daudzpusībai, šis aprīkojuma elements ir ļoti noderīgs uzņēmumu autovadītājiem. Automašīnām ar aizmugures durvīm jumta bagāžnieks tiek piegādāts ar kravas stiprinājuma siju un rulli, kas ļauj gludi un droši novietot smagos priekšmetus uz bagāžnieka.

R&GO lietojumprogramma

Renault R&GO® ir praktiska un inteliģenta lietojumprogramma viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas ļauj pilnībā integrēt mobilo tālruni vai planšetdatoru ar Renault automašīnu.

Jaunā ESC

Jaunā trajektorijas stabilitātes programma ESC tika paplašināta ar trim jaunām ikdienas lietošanai nepieciešamām funkcijām.

Jūsu vajadzībām atbilstošs piedāvājums

KANGOO Express, Renault TRAFIC un Renault Master. Šīs automašīnas var tikt piemērotas atbilstoši Jūsu vēlmēm un konkrētiem uzdevumiem visīsākajos termiņos. Pārbūve, dzinēji, izmaiņas salonā....Viegli iespējams sagatavot automašīnu pēc pasūtījuma.
Built

Automašīnu pārbūve

Solutions

Atklājiet Renault komerciālo automašīnu spektru

Otro reizi pēc kārtas Nr. 1 DEKRA drošības reitingā
Automašīna Renault MASTER ir ieņēmusi 1. vietu DEKRA pārskatā par lietotām 2016. un 2017. gada izlaiduma automašīnām klasē "Komerciālais autotransports", kategorijā no 0 līdz 50 000 km un no 50 000 līdz 100 000 km. DEKRA pārskats ir sagatavots, balstoties uz 15 000 000 automašīnu tehnisko apskati Vācijā 9 automašīnu klasēs un 3 nobraukuma intervālos. Pārskatā tiek ņemtas vērā lietotām automašīnām raksturīgi bojājumi un atsevišķu detaļu nolietojums.
Divkārtēja atzīšana DEKRA pārskatos
2016.gada DEKRA pārskats par lietoto automobiļu tehnisko drošību, ietver kopumā 474 modeļu diagnostiku. Renault MASTER kļuvis par līderu komerciālo automobiļu klasē, divas reizes ieņemot pirmo vietu kategorijā no 0 līdz 50 000 km un no 50 000 līdz 100 000 km.

DEKRA pārskatos par lietoto automobiļu tehnisko drošību, eksperti novērtē rezultātus, kopumā aptuveni 15 miljonus tehniskiem pamatrādītājiem, kas veikti divu gadu garumā. Statistikas datos ņemti vērā īpaši bojājumi, kuriem ir svarīga nozīme, novērtējot transportlīdzekļu modeļus. Novērtējums tika veikts, atkarībā no transportlīdzekļa klases un noskrējiena kategorijas. Efektīvs salīdzinājums kļuva iespējams, pateicoties transportlīdzekļu deviņu dažādu klašu izmantošanai, no nelieliem automobiļiem līdz kravas. DEKRA veikto lietoto automobiļu testu rezultāti atspoguļoti pārskatā par lietotiem automobiļiem, vienmēr ņemot vērā noskrējienu, jo eksperti uzskata, ka tieši noskrējienam ir liela ietekme uz transportlīdzekļa izturību pret bojājumu rašanos, nekā tā vecumam.

Gamma Renault MASTER piedāvā «pasūtījuma» izgatavošanu un ietver vairāk nekā 150 versijas: 4 garuma variantus, 3 augstuma variantus, 4 lietderīgās slodzes variantus, kā arī versijas: furgons, furgons remontbrigādēm, šasijas ar kabīni, šasijas ar dubulto kabīni, platformu ar kabīni, pašizgāzējus, konteinerus, versijas ar priekšējo un aizmugurējo piedziņu, lietderīgais tilpums no 8 līdz 22 m3.

Pie Renault panākumiem specializēto komerciālo automobiļu tirgū var arī attiecināt tīkla PRO+ esamību. Specializētie pārdošanas punkti un servisi piedāvā pārveidoto automobiļu demonstrāciju, speciālus transportlīdzekļu finansēšanas piedāvājumus, individuālas apkalpošanas programmas, kas adresētas uzņēmējiem.

Krāsu palete