Renault SCENIC

Dizains

Ārējais dizains

Jauna minivena vīzija

Kurš teicis, ka minivens un jutīgums nevar būt kopā? Renault, minivenu radītājs un jaunas automobiļu izmantošanas metodes izgudrotājs, lepojas ar to, ka iepazīstināja tevi ar Jauno SCENIC. Tā pilnībā izmainītās virsbūves proporcijas un jutīgās, precīzi izteiktās formas piesaista skatienus.

Dizains

Ir vēlēšanās izmainīt ikdienas dzīvi? Jaunais SCENIC, ar tā pilnībā izmainītajām virsbūves proporcijām un jutīgajām, precīzi izteiktajām formām piesaista skatienus. Tu esi īpašs (а) un Jaunais SCENIC arī.

Jutīgs, pievilcīgs dizains

Jaunajā SCENIC nevari palikt neievērots (а). Tā atšķirīgais dizains neatbilst minivenu tradicionālajiem kanoniem. Panorāmas vējstikls ar lielu slīpumu, izvirzās tālu uz priekšu, tādējādi akcentējot minivena siluetu. Bet virsbūves augstā sānu līnijas pastiprina plūdlīniju un dinamikas iespaidu.

20 collu riteņu diski

Ar 20 collu riteņu diskiem visu versiju standarta aprīkojumā jaunais SCENIC izceļas ar unikālām proporcijām sērijveida automobilim. Lielie riteņi akcentē tā oriģinalitāti, bet mūsdienīgās līnijas un jumta optiskais slīpums, piešķir vairāk dinamikas.

Divas virsbūves krāsas

Virsbūves divkrāsu tonēšanas piedāvājums papildus akcentē jaunā SCENIC oriģinālo līniju un dinamiskās proporcijas. Atkarībā no virsbūves krāsas izvēles ir divi automobiļa augšējās daļas krāsu varianti: Pelēkais Kasjopea vai Melnais Etoile.

Salona dizains

Kā ģimenes dzīvoklis

Izstrādāts tā, lai nodrošinātu visas ģimenes komfortu un labklājību. Vienmēr atvērts pasažieru vajadzībām, un tai pašā laikā aprīkots ar intelektuāliem risinājumiem. Jaunais SCENIC piedāvā jaunu ietilpīguma un komforta dimensiju, kas ir liela priekšrocība ģimenes ceļojumos.

Izbaudi neaizmirstamus momentus

Mūsu dizaineri izmantojuši visas savas zināšanas, lai katrs brauciens ar jauno SCENIC būtu unikāls baudījums. Tā plašais un patīkamais interjers garantē neaizmirstamus iespaidus ceļojumos.

Panorāmas stikla jumts

Uzdāvini sev vairāk gaismas un piešķir vairāk izcilības jaunā SCENIC salonam ar panorāmas stikla jumtu. Stikla jumta lielā virsma, bez centrālā paneļa, nodrošina patīkamu, neierobežotu skatu uz āru un teicami apgaismo interjeru.

Formu un materiālu harmonija

Jaunajā SCENIC vissvarīgākais(ā) esi tu. Lielā ietilpīguma sajūtu jau tā plašajā salonā pastiprina stilistiskā pēctecība starp instrumentu paneli, kura pāriet uz durvju paneļiem, gan arī ideāli atlasīti augsti kvalitatīvi materiāli..