Renault TRAFIC

Iekārtas un tehnoloģijas

Komforts

ĒRTA UN ERGONOMISKA KABĪNE

Vieta portatīvajam datoram

Kabatā, kas atrodas priekšējā sēdekļa vidējā atbalsta aizmugurējā pusē, var viegli ievietot savu portatīvo datoru (līdz 17”). Noņemams, 2 pozīciju galdiņš rakstīšanai ar klipsi ļauj piestiprināt A4 formāta dokumentus*.

* - sērijveidā Pack Clim versijā.

Glabāšanas nodalījumi, ar kopējo 90 litru tilpumu

Jaunais RenaultTRAFICpiedāvā arvien vairāk noderīgu risinājumu, proti, 14 lieliski integrētus un izvietotus glabāšanas nodalījumus, kuros var novietot visus ikdienas darbam nepieciešamos priekšmetus. Ļoti ietilpīgs 54 litru nodalījums zem priekšējā sēdekļa ļauj paslēpt darba piederumus un instrumentus no ziņkārīgiem skatieniem.

Gaisa tondicionētājs

Manuālais gaisa kondicionētājs nodrošina optimālu termisko komfortu kabīnē (sērijveidā vai pēc izvēles, atkarībā no versijas).

Planšetdatora turētājs

Planšetdatora turētājs* var tikt uzstādīts virs radiouztvērēja. Piemērots planšetdatoriem ar diagonāli no 4,8'' līdz 10,6''. Ar to Jūsu planšetdators ir droši nostiprināts un vienmēr atrodas rokas stiepiena attālumā.

* papildus aprīkojums versijai ar 1 DIN izmēra radiouztvērēju

Viedtālruņa turētājs

Ideāli novietots vadītāja rokas stiepiena attālumā uz instrumentu paneļa, ir piemērots lielākajai daļai dažāda izmēra mobilo tālruņu. Turētāju var uzstādīt horizontāli vai vertikāli. Blakus esošais USB savienojums ļauj uzlādēt viedtālruni.

Plašie un ērtie sēdekļi

Pateicoties stingram sēdekļa pildījumam un rūpīgi izstrādātām formām, jaunāTRAFICsēdekļi nodrošina lielisku sānu atbalstu. Katrs vadītājs atradīs sev piemērotāko pozīciju pie stūres pateicoties optimālajai sēdekļu regulācijai (augstuma, jostas vietas atbalsta un gareniskās pozīcijas regulācija) un stūrei, kas ir regulējama divās plaknēs.

Multivides

MEDIA NAV: navigācija ar 7 collu skārienjutīgu ekrānu, kodēts radiouztvērējs Bluetooth® ar USB savienojumiem un 3,1mm ligzdu centrālajā konsolē un tālvadības pulti zem stūres (2DIN)

Multimediju sistēma MEDIA NAV atbilst svarīgākajām prasībām multimediju tehnikai. Tai ir 7” (18 cm) skārienjutīgs ekrāns un radiouztvērējs ar Bluetooth® tehnoloģiju, kas ļauj izmantot mūzikas straumēšanu vai tālruņa brīvroku sistēmu. Pateicoties USB un 3,15mm savienojumiem priekšējā panelī sistēmai var pieslēgt portatīvās audio ierīces. Tās sastāvā ietilpst arī navigācijas sistēma ar 2D un 3D displeju (Birdview) Pateicoties USB savienojumam un tīmekļa interfeisam, katrs lietotājs var paplašināt sistēmu un atjaunot NAVTEQ kartes no sava datora .

Radiouztvērēji ar Bluetooth®, integrētu displeju un tālvadības pulti zem stūres (1DIN)

Ļauj veikt tālruņa zvanus izmantojot Bluetooth® brīvroku sistēmu. Tiem ir USB savienojums un 3,15mm ligzda priekšējā panelī un papildus ligzda centrālajā konsolē, blakus viedtālruņa turētājam (papildus aprīkojums). Šie savienojumi ļauj straumēt mūziku no portatīvajām audio ierīcēm. Radiouztvērēji ir saderīgi ar planšetdatora turētāju (papildus aprīkojums). Pieejami arī versijā, kas ir pielāgota DAB virszemes staciju uztveršanai.

CD atskaņotāji ar Bluetooth®, integrētu displeju un tālvadības pulti zem stūres (2DIN)


Ļauj veikt tālruņa zvanus izmantojot Bluetooth® brīvroku sistēmu. Tiem ir USB savienojums un 3,15mm ligzda priekšējā panelī un papildus ligzda centrālajā konsolē, blakus viedtālruņa turētājam (papildus aprīkojums). Šie savienojumi ļauj straumēt mūziku no portatīvajām audio ierīcēm. Radiouztvērēji ir saderīgi ar planšetdatora turētāju (papildus aprīkojums). Pieejami arī versijā, kas ir pielāgota DAB virszemes staciju uztveršanai.

Drošība

Divdaļīgs asfērisks sānu spogulis

Uzlabo redzamību, atvieglojot manevrēšanu (novietošana, atgriešanās savā braukšanas joslā pēc apdzīšanas).

Pasīvā drošība

Pastiprināta virsbūves konstrukcija, priekšējie drošības spilveni ar programmējamu spiedienu vadītāja un pasažiera pusē, apvienojumā ar drošības jostām ar spriegotājiem un slodzes ierobežotājiem, sānu aizkarveida drošības spilveni un krūškurvja drošības spilveni (sērijveidā vai pēc izvēles, atkarībā no versijas).

Sensors / atpakaļskata kamera

Lai atvieglotu novietošanas manevrus, automašīna var būt aprīkota ar atpakaļskata kameru, kas ir uzstādīta trešā bremžu signālluktura augstumā un nodrošina lielisku redzamību uz aizmuguri. Attēls no kameras ir redzams salona atpakaļskata spogulī. Pēc izvēles atpakaļgaitas sensors ir pieejams atsevišķi.

Riepu spiediena kontroles sistēma* un rezerves ritenis

Šī sistēma brīdina vadītāju par spiediena kritumu vienā vai dažās transportlīdzekļa riepās. Katrs ritenis ir aprīkots ar spiediena sensoru, kas ir novietots piepūšanas vārstā un periodiski mēra riepas spiedienu. Rezerves ritenis ir pieejams sērijveidā katrai versijai

* - papildus aprīkojums atkarībā no versijas

Jaunās paaudzes ESC

Jaunās paaudzes ESC nodrošina automobiļa stabilitāti un kontrolē slodzes līmeni, lai tam pielāgotu darbības režīmu un palielinātu trajektorijas korekcijas efektivitāti. Tagad tā ir pieejama standartaprīkojumā visām JaunāTRAFICversijām un ir paplašināta ar trim jaunām, ikdienas lietošanai nepieciešamām funkcijām. Extended Grip (lielāka piedziņas efektivitāte) - ļauj atgūt saķeri uz sarežģītām virsmām, kā piem. smiltis, dubļi vai sniegs; palīgsistēma kustības uzsākšanai pret kalnu, kas 2 sekundes uztur spiedienu bremžu sistēmā, dodot vadītājam laiku, lai nospiestu gāzes pedāli; piekabes stabilizācijas funkcija, kas novērš piekabes svārstības attiecībā uz ceļa trajektoriju (pieejama kopā ar sakabes āķi ).

Miglas lukturi

Uzlabo redzamību braucot miglā vai lietus laikā. Pieejami kā papildus vai standarta aprīkojums.

Iespēja deaktivizēt pasažiera drošības spilveni

Šī funkcija, kas ir pieejama automobiļiem ar pasažiera drošības spilvenu, ļauj to deaktivizēt un pilnīgi droši uzstādīt bērnu sēdeklīti uz pasažiera sēdekļa.

Palīgsistēma kustības uzsākšanai pret kalnu

Šī sistēma ir noderīgs palīgs uzsākot kustību pret kalnu. Aktivizējas automātiski uzsākot kustību uz ceļa ar slīpumu, kurš lielāks par 10%. Automašīna paliek nekustīgā stāvoklī ap. 2 sekundes, dodot vadītājam laiku, lai izkustētos no vietas.

Platleņķa spogulis „Wide View”*

Tas ir asprātīgs drošību pastiprinošs papildus spogulis, kas ir iebūvēts saules aizsardzības plāksnē pasažiera pusē, paplašina redzamību uz labo pusi un uzrāda transportlīdzekļu atrašanos aklajā, neredzamajā zonā par 3/4 apgrieziena atpakaļ.

* - sērijveidā Pack Clim versijā.

Ātruma ierobežotājs-regulators

Ļauj uzstādīt vēlamo fiksētu transportlīdzekļa ātrumu (regulatora funkcija) vai maksimālo ātrumu (ierobežotāja funkcija). Izmantojot pārslēgus novietotus uz stūres rata var mainīt izvēlēto ātrumu.

Automašīnas speciālais aprīkojums

Piederumu klāsts visām lietotāju vajadzībām

Pateicoties diviem garuma un augstuma variantiem, furgona versijai un pasažieru versijai ar pagarināto kabīni, Jaunais RenaultTRAFICir pielāgots katras nozares prasībām.

Renault brīvroku karte

Renault brīvroku karte ļauj atslēgt un aizslēgt durvis, iedarbināt dzinēju bez kartes izņemšanas no kabatas, nospiežot pogas durvīs un pogu START/STOP. Īpaši noderīga iekraujot lielgabarīta priekšmetus vai priekšmetus, kurus iekraujot ir nepieciešams uzvilkt aizsargcimdus.

Griestu nodalījums

Lai optimizētu kravas telpas ietilpību, JaunaisTRAFICir aprīkots ar griestu nodalījumu, kas ļauj pārvadāt priekšmetus, kuru garums nepārsniedz 2 metrus (caurules, kāpnes, u.tml.) un palielina brīvo vietu uz grīdas.
Pieļaujamā slodze: 13 kg.

Aizmugures durvju kreisās vērtnes bloķētājs

Aizmugures durvju kreisās vērtnes bloķētājs ļauj, vajadzības gadījumā, droši pārvadāt pat garākus priekšmetus pie atvērtas aizmugures durvju labās vērtnes. Viegli sasniedzams bloķētājs ļauj nobloķēt kreisās aizmugures durvis aizvērtā pozīcijā tā, lai numura zīme būtu labi saskatāma.

Kravas stiprinājumi

Kravas nostiprināšanai kravas nodalījumā, atkarībā no versijas, Jaunais RenaultTRAFICvar būt aprīkots līdz pat 18 stiprinājumiem, tai skaitā 8 grīdā (6 versijā L1).

Grīda un aizsargpaneļi Renault tech

Atbilstoši konstruēti aizsargpaneļi nodrošina optimālo kravas nodalījuma aizsardzību pret bojājumiem.

Koka grīda un sānu aizsargpaneļi

Koka grīda ar neslīdošu segumu un sānu aizsargpaneļi, efektīvi aizsargā kravas nodalījumu pret bojājumiem.

Sakabes āķis

Ļauj droši vilkt vai piestiprināt dažādas profesionālās iekārtas. Nodrošina optimālo saderību ar transportlīdzekli un novērš virsbūves deformācijas risku. Pateicoties maināmām sakabēm ir piemērots intensīvai lietošanai un dažādiem pielietojumiem.

Elastīgi un neparasti ekonomiski dzinēji

Jaunais TRAFIC piedāvā elastīgi darbojošos un ļoti taupīgus dzinējus. Izstrādāts, izmantojot Renault pieredzi F1, pieejams ar divu veidu 1,6 dCi dzinējiem: turbopūtes motors ar mainīgu ģeometriju (dCi 90 un dCi 115) un dCi Twin Turbo (Energy dCi 120 un dCi 140). Twin Turbo tehnoloģija, apvienojumā ar Stop & Start un Electric Smart Management sistēmām palīdzēs samazināt degvielas patēriņu līdz mazāk par 6 l/100 km*. Paātrinājums ir dinamisks arī pie pilnas slodzes, pateicoties dubultajai turbopūtei, kas nodrošina augstāku griezes momentu pie zemiem apgriezieniem un lielāku jaudu augšējā apgriezienu diapazonā. Pateicoties tam, dzinējs Energy dCi Twin Turbo palīdz apvienot zemu degvielas patēriņu ar augstu braukšanas komfortu un elastīgu vadāmību.

* Homoloģēti degvielas patēriņa un CO2 emisijas lielumi saskaņā ar spēkā esošajām noteikumiem.

Mobils birojs

Jaunais TRAFIC salons ir patiesi mobils birojs. Tas ir aprīkots ar virkni novatorisku risinājumu, kas atvieglo darbu. Visā salonā izvietotie bagāžas nodalījumi, ar kopējo 90 litru tilpumu, tai skaitā 54-litru nodalījums zem pasažiera sēdekļa, ir projektēti tā, lai tajā satilptu visi darbā lietošanai nepieciešamie priekšmeti. Pateicoties mūsdienīgajam salona dizainam, ergonomiskajai pozīcijai pie stūres, atpakaļgaitas videokamerai* un spoguļa "neredzamās zonas" redzes leņķa novēršanas sistēmai Wide View*, Jaunais Renault Trafic nodrošina unikālu automašīnas vadīšanas un salona komforta līmeni. Viedtālruņa stiprinājums, planšetdatora stiprinājums*, vieta portatīvajam datoram un galdiņš rakstīšanai* palīdz izvietot pa rokai visu, kas nepieciešams ikdienas darbā.

* - sērijveida vai pēc izvēles atkarībā no versijas

Praktiska kravas telpa

Jaunais Renault TRAFIC ir aprīkots ar praktisku un organizētu kravas telpu. Pārdomāts atvērums starpsienā palīdz iegūt šajā kategorijā visgarāko no tirgū pieejamajām kravas telpām: 3,75 m versijā L1 un 4,15 m versijā L2. Kravas telpa (5,2 m3 versijā L1 un 6 m3 versijā L2) tika optimizēta, pateicoties perpendikulārajai virsbūves formai. Jaunā Trafic piedāvājumā ir iekļauta plaša aprīkojuma elementu un aksesuāru gamma, kas atvieglos preču iekraušanu un nodrošinās drošu transportu, piemēram, līdz pat 18 fiksēšanas stiprinājumi*, iekšējais rāmis pie griestiem, aizmugurējo, kreiso durvju bloķēšanas sistēma un Renault Hands free karte vieglākai durvju atvēršanai un piekļuvei automašīnas salonam. Papildus Jaunais Trafic ir projektēts tādā veidā, lai atvieglotu iekārtu uzstādīšanu un transportlīdzekļa pielāgošanu katras saimnieciskās darbības prasībām.

* - sērijveida vai pēc izvēles atkarībā no versijas

Versija ar pagarināto kabīni