TALISMAN

ESI VADĪBĀ

Talisman

Ārējais dizains

Optimizēta aerodinamika

Vadāmi gaisa aizvari, gaisa plūsmas vadīšana dzinēja nodalījumā, gaisa aizsegs, dzinēja karteris...visi šie elementi ir izstrādāti tādā veidā, lai optimizētu Renault TALISMAN aerodinamiku un efektivitāti.

Salona dizains

Izbaudiet lielisku komfortu

Izbaudiet unikālo salona komfortu ikdienas braucienu laikā .

Iekārtas

Talisman

4CONTROL: 4 vadāmu riteņu sistēma

Izbaudi dinamisku braukšanu un pilnīgu stabilitāti uz ceļa, pateicoties 4CONTROL sistēmai.

Inovatīvās funkcijas

Izmanto daudzveidīgās dažādu kategoriju funkcijas.
Talisman

Visio sistēma

Pateicoties virs priekšējā stikla novietotajai kamerai Visio sistēma darbojas kā pilots, kas drošības paaugstināšanas un vadības komforta nolūkos virza vadītāju.

Versijas un konfigurācija


Atklājiet Renault TALISMAN INITIALE PARIS

Tava pašapliecināšanās

Elegantajam un plašajam Renault TALISMAN INITIALE PARIS ir lieliska vadāmība. 19'' vieglā sakausējuma melnie diski un hromētie ārējie elementi izceļ tā slaido siluetu. Renault TALISMAN INITIALE PARIS atšķiras ar oriģinālo lukturu līniju. Tās liecina par rakstura stingrību un modeļa mūsdienīgumu.

Biznesa klases komforts

Atklājiet sev unikālo estētiku savienojumā ar neatkārtojamu komforta līmeni. Novērtē trokšņu izolāciju un apdares izpildījuma precizitāti. Renault TALISMAN INITIALE PARIS salonu raksturo īpaša pieeja detaļām un vislabāko materiālu izmantošana. Priekšējiem sēdekļiem ir apsilde, masāžas un ventilācijas funkcijas, kas nodrošina nepārspējamu komfortu, kas apvienots ar izsmalcinātu Nappa ādas sēdekļu apdari. Iestati vadības personālos iestatījumus izmantojot MULTI-SENSE sistēmu, kas ietver sistēmas 4CONTROL darbību, regulējamo piekari un automātisko pārnesumu kārbu ar dubulto EDC sajūgu.

Ekskluzīvs izpildījums īpaši prasīgajiem

Izvēlies ekskluzīvo versiju INITIALE PARIS - Renault jaunāko sasniegumu kvintesenci, kuras izveidošanas mērķis bija sagādāt baudu gan vadītājam, gan pasažieriem. To raksturo katrai detaļai pievērstā uzmanība un īpašā - violetā ametista - virsbūves krāsa.