Renault iepazīstina

Jaunais Renault KADJAR

Apvidus automašīna ar izsmalcinātu stilu
 
New Kadjar

Apvidus automašīna ar raksturu...

Tagad Renault KADJAR stila izsmalcinātība ir sasniegusi jaunu līmeni. Skatu piesaista radiatora jaunais priekšējais režģis, jaunā veidā stilizētie buferi, antena haizivs spuras formā, gaismas diožu lukturu jaunā līnija un 19 collu vieglmetāla riteņu diski. Salona ādas tapsējums kā papildaprīkojums un salona apdare no augstas kvalitātes materiāliem nevienu neatstās vienaldzīgu .
New Kadjar

...piedzīvojumu meklējumos ik dienu...

Jaunais Renault KADJAR pārsteigs ar savām iespējām, pateicoties 4x4 piedziņas sistēmai. Automašīnas aprīkojumā ir iekļauti arī Renault jaunākie tehnoloģiskie risinājumi, tostarp ātruma pārsniegšanas brīdinājuma sistēma ar ceļazīmju atpazīšanas funkciju. Augstā pozīcija pie stūres, daudzfunkcionālais stūres rats un BOSE® audio sistēma nodrošinās neaizmirstamu ceļojumu .
New Kadjar

...izstrādāts no jauna, lai nodrošinātu komfortu

Komfortabls izvietojums salona priekšdaļā, jauna vidus konsole, sēdekļi ar regulējamu sēdekļa garumu... Ne mazāk ērta salona aizmugure ar USB savienotājiem, gaisa kondicionētāju, salokāmo sēdekli un pārdomātiem mantu glabāšanas nodalījumiem. Jaunā Renault KADJAR prasmīgi projektētais salons ir viegli izmantojams.