Renault iepazīstina

Jaunais MASTER


 

Jauns interjera un eksterjera dizains, inovatīvi aprīkojuma risinājumi, praktiski aksesuāri, optimizēta kravas telpa, jauni, ekonomiskāki un vēl efektīvāki dzinēji ...

Jaunais Renault MASTER ir lielisks darba rīks,  kas pielāgojas Tava biznesa īpašībām un paaugstina tā efektivitāti.

Uzticams un izturīgs ...

Mūsdienīgs un atšķirīgs stils, hromēti elementi, DRL LED dienasgaismas lukturi, jauns ekonomisks un ergonomisks mērinstrumentu panelis ... Pilnībā atjaunots interjera un eksterjera dizains ar uzsvaru uz praktiskumu. Jaunais Renault MASTER: Tava uzņēmuma vizītkarte!

... inovatīvi aprīkojuma risinājumi ...

Strādāt no attāluma vēl nekad nav bijis tik vienkārši! No ergonomiskas un pārdomātas kabīnes līdz kravas telpas optimizācijai, izbaudi pārdomātus un inovatīvus aprīkojuma risinajumus, piemēram, izbīdāms galdiņš vai uzglabāšanas nodalījums Easy Life. Jaunais Renault MASTER: ideāls partneris katru dienu!

… 100% drošība ...

Redzamība, stabilitāte, kontrole, meistarība ... Novērtē aprīkojuma līmeni: inovatīvā Rear View Assist (RVA) sistēma, kas atvieglos braukšanu katru dienu! Brauc un manevrē droši, neatkarīgi no apstākļiem.

... un jauns dzinēju klāsts.

Atklāj jaunu dzinēju klāstu:  lielāka jauda un lielāks griezes moments, lai braukšanu padarītu dinamiskāku.  Vēl ekonomiskāks Jaunais Renault MASTER 100% Twin Turbo samazina degvielas patēriņu par 1l/100km  (NEDC BT *) ... Jaunais MASTER: efektivitāte un ekonomiskums ir Tavā rīcībā!
* Kopš 2018 gada visas jaunās automašīnas tiek sertificētas saskaņā ar WLTP procedūru. Lai atvieglotu izpratni par izmaiņām procedūrā, emisiju līmeņa rādītāji un degvielas patēriņš tiek norādīts kā saskaņā ar WLTP procedūru, tā arī saskaņā ar veco NEDC (NEDC BT) procedūru.

1 automašīna, vairāk kā 350 versiju

Vienmēr gatavs atbilst Tavām prasībām, jaunais Renault MASTER ir pieejams vairākās versijās: furgoni, brigādes versijas, konteineri, platformas vai pašizgāzēji: šasija, platformas ... Jaunais MASTER: Tavs personīgais kravas auto!

Furgons

Brigādes versija

Konteiners

Šasija ar kabīni

Mūsu Renault Pro+ tīkls

Jaunas un lietotas automašīnas, aksesuāri, aprīkojums, pakalpojumi ... Mūsu speciālistu komanda ir gatava katra klienta vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu komercautomobiļu klāsts

Atklāj sev mūsu komercautomobiļu klāstu, kas radīts, ņemot vērā dažādus biznesa novirzienus un atbilst profesionāļu prasībām.