Renault PRO +

Komerctransports

 

KANGOO EXPRESS

Jaunais KANGOO EXPRESS ieguvis izteiksmīgu ārējo veidolu, kā arī jaunu salona izskatu. Virsbūves priekšējā daļa veidota atbilstoši Renault zīmola jaunajam stilam, ieguvusi jaunu buferi un mainītas formas lukturus. Salons ieguvis jaunu instrumentu paneli un stūres formu.

TRAFIC

Pilnīgi jaunais Renault Trafic ir pieejams divos izpildījuma garuma variantos, divos augstuma variantos, divos kravnesības variantos un divos aprīkojuma variantos.

Plašo modeļu klāstu papildina pieejamā aprīkojuma saraksts, kas iespējams gan sērijveida komplektācijā, gan arī kā papildaprīkojums. Tas atvieglo uzņēmuma kravu pārvadājumus visdažādākajās nozarēs un ietver atdalošās starpsienas, aizmugures un sānu durvis ar stiklojumu, kravu stiprinājumus, kravas nodalījuma aprīkojumu.

MASTER

Izstrādāts tieši profesionāļiem Renault Master pieejams dažādās versijās, kas ļauj izvēlēties tieši Jūsu prasībām atbilstošu automašīnu. Izteiksmīgs dizains, ērta kabīne, līdz sīkumiem pārdomāta iekšējā telpa - tas ir Renault Master - uzticams palīgs Jūsu uzņēmējdarbībā.

Plašais modeļu klāsts ļauj izvēlēties tieši Jums vispiemērotāko variantu: furgons, ar pagarinātu kabīni, šasija ar dubulto kabīni, Platformu ar kabīni, konteineru un pašizgāzēju. Pie tam katru automašīnu iespējams pārbūvēt...