Jaunais Renault Arkana E-Tech Hybrid

Arkana hibrīda versijā

Pateicoties novatoriskajai E-Tech hibrīdtehnoloģijai, Arkana garantē ārkārtīgu braukšanas prieku apvienojumā ar izcilu energoefektivitāti. Uzlādējamais hibrīddzinējs, kura tehnoloģija aizgūta no autosporta pasaules, vienlaikus piedāvā ekonomiju, dinamiku un augstu efektivitātes līmeni.
SKATĪTIES GALERIJU

aprīkojums

Uzziniet vairāk par visām ietilpīgā sporta apvidus auto priekšrocībām

* ar salocītu aizmugurējo sēdekli

dzinējs

Daudzpusība un veiktspēja

Arkana SUV - Renault
Līdz 80% pilsētas braucienu elektriskajā režīmā
Arkana E-Tech hibrīds elektrificē katru dienu! Brauciet pilsētā 100% elektriskā režīmā 80% attāluma, pateicoties novatoriskajai tehnoloģijai, kas nākusi no autosporta pasaules. Klusa un ērta braukšana, ietaupot līdz pat 40%* degvielas salīdzinājumā ar benzīna dzinēju, un samazināta CO2 emisija.
Arkana SUV - Renault
Katru dienu, tik vienkārši
Nekādu kontaktligzdu un pieslēgšanās uzlādes stacijām. Pateicoties enerģijas atgūšanai bremzēšanas laikā, jūsu Arkana baterija uzlādējas automātiski. Izmantojiet B režīmu. Noņemot kāju no gāzes pedāļa, automašīna sāks bremzēt līdz gandrīz pilnībā apstāsies un palēninājuma laikā maksimāli atgūs enerģiju.
Arkana SUV - Renault
Nepārspējams braukšanas prieks
Brauciet tīrā elektriskajā režīmā! Izbaudiet motora momentāno reakciju un kluso un dinamisko braukšanu jebkurā maršrutā. Gan pilsētā, gan ārpus tās hibrīda iekārta nodrošinās 140 ZS jaudu, kopā strādājot iekšdedzes dzinējam, diviem elektromotoriem un daudzrežīmu transmisijai.
* WLTP pilsētas ciklā (nepieciešams galīgais apstiprinājums).
Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Similar models
Captur
Similar models
Kadjar