dzinēji

Jaunais Arkana

dzinēji un to specifikācijas
TCe 140 EDC
Degvielas tipsBenzīns
Pārnesumkārbas tipsAutomātiskā EDC
VEIKTSPĒJA-PATĒRIŅŠ:
Paātrinājums 0-100 km/h9,8
E-TECH 145
Degvielas tipsBenzīns /  HEV
Pārnesumkārbas tipsautomātiskā Multi-mode
VEIKTSPĒJA-PATĒRIŅŠ:
Paātrinājums 0-100 km/h10,8

hibridizācija visos līmeņos

Arkana ir pieejams unikāls hibrīdu piedāvājums: 145 ZS E-Tech hibrīddzinējs un TCe 140 dzinējs ar 12 V mikrohibrīda sistēmu.

Hibrīds
Arkana E-Tech Hybrid
Aizgūta no autosporta pasaules, E-Tech hibrīdtehnoloģija apvieno dinamiku un augstu efektivitāti. Pilsētā automašīna kustību vienmēr sāk ar elektrisko piedziņu un elektriskajā režīmā var veikt līdz 80% attāluma. Tādējādi jūs ietaupāt līdz pat 40% degvielas salīdzinājumā ar analoģisku benzīna dzinēju!

Arkana E-Tech Hybrid baterija automātiski uzlādējas braukšanas laikā, pateicoties enerģijas atgūšanai bremzējot. Tas nozīmē, ka jūs varat baudīt braukšanu neatkarīgi no apstākļiem un izmantot dinamisku, momentānu paātrinājumu. Arkana E-Tech Hybrid piedāvā maksimālu daudzpusību.
* WLTP pilsētas ciklā (nepieciešams galīgais apstiprinājums).
Mikrohibrīds
TCe 140 EDC
pirmais hibridizācijas līmenis
Pateicoties 140 ZS dzinējam un EDC automātiskajai pārnesumkārbu, Arkana apvieno efektivitāti, elastību un braukšanas prieku.
Benzīna versijas palielina efektivitāti, arī pateicoties 12 V mikrohibrīda sistēmai. Šī tehnoloģija ļauj atgūt enerģiju palēninoties, kā arī palīdz motoram paātrinājuma laikā. Samaziniet degvielas patēriņu un CO₂ emisiju, uzsākot braukšanu, un izjūtiet paaugstinātu braukšanas komfortu.
Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Similar models
Captur
Similar models
Kadjar