Jaunais ARKANA

Arkana - SUV Renault
Jaunais Arkana
dizains Plašs apvidus automobilis sportiskajā R.S. line versijā
Drosmīgas līnijas, liels klīrenss, ievērojama ietilpība... Arkana sevī vienlaikus apvieno eleganci, sportiskumu, uzticamību un unikālu dizainu.

R.S. line – vēl vairāk emociju! Unikāla krāsa, sportisks radiatora režģis, īpaši riteņu diski ar rubīna krāsas akcentu un divas izplūdes caurules…
SKATĪTIES GALERIJU

dzinējs

Klusums, atsaucība un manevrētspēja

Arkana E-Tech Hybrid
Aizgūta no autosporta pasaules, E-Tech hibrīdtehnoloģija apvieno dinamiku un augstu efektivitāti. Pilsētā automašīna vienmēr sāk braukt ar elektrisko piedziņu un elektriskajā režīmā spēj veikt līdz 80% distances. Tas ļauj ietaupīt līdz pat 40% degvielas salīdzinājumā ar analoģisku benzīna dzinēju.

Arkana E-Tech Hybrid baterija automātiski uzlādējas braukšanas laikā, pateicoties enerģijas atgūšanai bremzējot. Izbaudiet braukšanu neatkarīgi no apstākļiem un izmantojiet dinamiskā, momentānā paātrinājuma priekšrocības. Arkana E-Tech Hybrid nodrošinās maksimālu daudzpusību.
* WLTP pilsētas ciklā (nepieciešams galīgais apstiprinājums).

versijas

IZVĒLIETIES SEV PIEMĒROTĀKO ARKANA VERSIJU


komforts un tehnoloģijas

Pārvaldiet jebkuru ceļu

Arkana SUV - Renault
15 Easy Drive braukšanas palīgsistēmas
Palīgsistēma braukšanai sastrēgumos un uz šosejas, brīdinājums par transportlīdzekļiem, kas brauc aizmugurē, easy park assist… Komforts un drošība, pateicoties automašīnas vadīšanas palīgsistēmai Renault easy drive, kas palīdzēs jums veikt manevrus ar informāciju no personalizējamā vadītāja 10,2” ekrāna.
Arkana SUV - Renault
Multimediju sistēma Easy Link
Viegli pievienojiet viedtālruni, izmantojot multivides sistēmu Easy link, kas ir saderīga ar Android Auto™ un Apple CarPlay™. Visām lietotnēm un tiešsaistes pakalpojumiem var piekļūt no jūsu Arkana 9,3” centrālā ekrāna.
Arkana SUV - Renault
Multi-sense
Dzinēja skaņa un reakcijas, stūrēšana, apgaismojuma izvēle un vadītāja ekrāna iestatījumi... Viss ir atkarīgs tikai no jūsu noskaņojuma. Pateicoties multi-sense sistēmai, personalizējiet savu braukšanas pieredzi, izvēloties vienu no 3 braukšanas režīmiem (mysense, eco vai sport).
Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Similar models
Captur
Similar models
Kadjar