Captur
E-Tech Plug-in Hybrid

Pilsētas SUV, tagad ar hibrīda piedziņu un uzlādes iespēju

Captur E-Tech Plug-in, elektrisks pēc pieprasījuma!
Pateicoties inovatīvajai hibrīda piedziņai ar uzlādes iespēju, Captur E-Tech Plug-in Hybrid jums ik dienu nodrošina braucienus 100% elektriskajā režīmā, savukārt iekšdedzes dzinējs gādās par mierīgu ceļošanu nedēļas nogalēs. Nekādu kompromisu!
SKATĪTIES GALERIJU

aprīkojums

Captur E-Tech Plug-in Hybrid

Labākais no Captur: interjera dizains un personalizācija, jaunākās tehnoloģijas ar lielāko ekrānu savā klasē, kā arī modularitāte, pateicoties bīdāmajam un saliekamajam aizmugurējam sēdeklim.
MULTI-SENSE
MULTI-SENSE piedāvā iespēju personalizēt Captur atbilstoši jūsu vajadzībām un noskaņojumam. Izvēlieties vienu 3 individuālajiem braukšanas režīmiem un kādu no 8 salona apgaismojuma variantiem. Režīmā PURE jūs varēsiet braukt 100% elektriskajā režīmā ar ātrumu līdz 135 km/h.
Sistēma EASY LINK
Pateicoties jaunajai vadības sistēmai EASY LINK, jūs varat izmantot personalizējamo, intuitīvi uztveramo un vienkārši vadāmo multivides sistēmu ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu līdz 9,3". Pārlūkojiet uzlādes stacijas kartē, sekojiet enerģijas patēriņam un atjaunošanai, vienkārši programmējiet baterijas uzlādi un salona temperatūru.
10,25" digitālais klasters
Papildus izvēlētā MULTI-SENSE braukšanas režīma atainošanai vadītāja ekrānā ir pieejama informācija par baterijas uzlādes statusu, enerģijas patēriņu un atjaunošanu, kā arī degvielas patēriņu.

dzinēji

Captur E-Tech Plug-in Hybrid: hibrīds ar uzlādes iespēju, bez kompromisiem!

Renault Captur E-Tech
Nepārspēta vadīšanas bauda
Elektromobiļa atsaucība automašīnā ar hibrīda piedziņu? Tieši tāds būs jūsu Captur E-Tech Plug-in. Jūsu automobilis klusi uzsāks kustību un ieskriesies tik pat strauji kā 100% elektriskais automobilis, tā nodrošinot vienreizīgu komfortu.
Renault Captur E-Tech
Izpildīs visas jūsu kaprīzes!
Esot pilsētā, līdz pat 65 km paveiciet 100% elektriskajā režīmā, savukārt tālākos braucienos, piemēram, brīvdienās, izmantojiet iekšdedzes dzinēju. Vienmēr esiet enerģijas pilni!
Renault Captur E-Tech
Visas mūsu elektromobilitātes zinātības jūsu jaunajā Captur
Pateicoties mūsu vairāk nekā 10 gadus ilgajai elektromobiļu radīšanas pieredzei, jaunajā Captur ceļojiet droši un ar prieku. Izbaudiet bezizmešu mobilitāti un ārkārtīgi zemo degvielas patēriņu, pateicoties unikālai transmisijai un enerģijas atgūšanas tehnoloģijām, kas pārņemtas no Formula 1!
Renault E-Tech Drive elektromobiļu izmēģinājumu rezultāti
Pārliecinieties, cik ekonomisks un videi draudzīgs ir Captur Plug-in Hybrid!
Vai vēlaties uzzināt vairāk par Captur E-Tech Plug-in Hybrid?
Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Similar models
Clio E-Tech Hybrid
Similar models
Zoe