Renault ESPACE

Dizains

INTERJERA DIZAINS

Izsmalcināts un komfortabls salons

Ceļojiet biznesa klasē! Ideāls automobilis gariem braucieniem un ceļojumiem. Plašs un grezns salons ar 5 vai 7 sēdvietām.

SKATĪTIES GALERIJU


ĀRĒJAIS DIZAINS

Vēl elegantāka āriene

Elegantās plūstošās virsbūves līnijas un izsmalcinātais salona iekārtojums uzsver augstākās klases krosovera dizainu.

PRIEKŠROCĪBAS

ESPACE: elegance un tehnoloģijas

LED MATRIX VISION izteiksmīgie un spilgtie lukturi, 19 un 20 collu vieglmetāla diski un individualizējams braukšanas stils ar sistēmu MULTI-SENSE…  

Spilgtie, izteiksmīgie lukturi LED MATRIX VISION

Akcentēts ar Renault markai raksturīgo C formas motīvu, ESPACE eksterjera dizains ir kļuvis vēl spilgtāks, pateicoties LED MATRIX VISION tehnoloģijai.  

19 un 20 collu vieglmetāla diski

Izvēlieties jūsu ESPACE unikālo stilu.

MULTI-SENSE

Veiktspēja, regulējama piekare, salona apgaismojums… Izvēlieties braukšanas režīmu un individualizējiet savu ceļojumu.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Grand SCENIC

Similar models

KOLEOS

Similar models

TRAFIC Passenger