Renault ESPACE

Dzinēji

Specifikācija

Dīzelis

Dīzelis
Degvielas tipsPārnesumkārbaPaātrinājums 0-100 km/h (s)Jauktais cikls, NEDC-BT (l/100 km)CO2 izmeši, NEDC-BT (g/km)
Blue dCi 200 EDC dīzelis automātiskā divsajūgu (EDC)9,15,4142

Benzīns

Benzīns
Degvielas tipsPārnesumkārbaPaātrinājums 0-100 km/h (s)Jauktais cikls, NEDC-BT (l/100 km)CO2 izmeši, NEDC-BT (g/km)
TCe 225 EDC FAP benzīnsautomātiskā divsajūgu (EDC)7,97,6
174

Detalizētāk par dzinējiem

Benzīns

Vadīšanas prieks

Apvienojiet ērtības un veiktspēju! 1,8 litru četrcilindru benzīna turbomotors ar tiešo degvielas iesmidzināšanu, apvienots ar 7 pakāpju automātisko divsajūgu pārnesumkārbu EDC, nodrošina 225 ZS jaudu un augstu 300 Nm griezes momentu. Izbaudiet izcilu braukšanas baudu ar dzinēju, kas izstrādāts sadarbībā ar Renault Sport. Šis klusais motors ar jaunākajām tehnoloģijām ļauj samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešus.  

Dīzelis


Blue dCi 160 EDC

Daudzpusīgs

Daudzpusīgais un dinamiskais 160 ZS dzinējs nodrošina ikdienā nepieciešamo komfortu. Šis motors ar 6 pakāpju automātisko divsajūgu pārnesumkārbu EDC attīsta 360 Nm griezes momentu pie 1500 apgr./min un garantē īstenu braukšanas prieku, vienlaikus nodrošinot minimālu degvielas patēriņu un CO2 izmešus.


Blue dCi 200 EDC

Jaudīgs

Efektīvais 200 ZS motors ar 6 pakāpju automātisko divsajūgu pārnesumkārbu EDC attīsta 400 Nm griezes momentu pie 1750 apgr./min un nodrošina dinamisku paātrinājumu un enerģisku spurtu pie jebkura ātruma.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Grand SCENIC

Similar models

KOLEOS

Similar models

TRAFIC Passenger