Renault ESPACE

INITIALE PARIS

Pieprasiet labāko
Atklājiet ESPACE versijā INITIALE PARIS un ļaujieties biznesa klases izsmalcinātībai un komfortam.

Unikāls dizains un aprīkojums

Renault ESPACE INITIALE PARIS

Izmeklēts dizains

Virsbūves krāsojums unikālajā melnā ametista tonī, ekskluzīvs radiatora režģis, 20 collu diski INITIALE, dekoratīvās sliekšņu uzlikas un tekstila grīdas paklāji INITIALE PARIS… Sajūtieties vēl cienīgāk pie Espace INITIALE PARIS stūres.
Renault ESPACE INITIALE PARIS

Salona komforts

Relaksējieties un izbaudiet ceļojumu sēdekļos ar masāžas funkciju, apsildi un ventilāciju, galvas balstiem Relax, kamēr laminētie sānu stikli      nodrošina pirmklasīgu akustisko komfortu.
Renault ESPACE INITIALE PARIS

Izsmalcinātība

Nappa ādu melnajā krāsā Noir Titane vai pelēkajā Gris Sable akcentē dubultās šuves. ESPACE INITIALE PARIS izceļ pieredze un precizitāte tā apdarē.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Grand SCENIC

Similar models

KOLEOS

Similar models

TRAFIC Passenger