Jaunais MEGANE Grandtour

Izteiksmīgs dizains

INTERJERA DIZAINS

Elegants un ergonomisks interjers

Tehnoloģijām bagāts salons, intuitīvi vadības rīki, praktiski glabāšanas nodalījumi, optimāls komforts un rūpīgi nostrādātas detaļas… Viss, kas nepieciešams, lai relaksētos un izbaudītu ceļojumu!

Skatīties galeriju


ĀRĒJAIS DIZAINS

Muskuļotas formas

Jaunais MEGANE Grandtour no jauna interpretē MEGANE universāļa raksturu un nosaka savu stilu.

STIPRĀS PUSES

Komforts un modularitāte

Jaunā MEGANE Grandtour dizains ir apveltīts ar spilgtu izteiksmīgumu gan eksterjerā, gan interjerā.

Liela kravas telpa

Saliekams aizmugurējais sēdeklis Easy Break jaunajā MEGANE Grandtour nodrošina rekordlielu kravas telpas garumu (2,7 m) un plašu, modulāru bagāžnieku (līdz 563 l), kas aprīkots ar praktiskiem glabāšanas nodalījumiem.

Tehnoloģijām bagāta kabīne

Pateicoties centrājam multivides sistēmas 9,3" ekrānam Easy Link, personalizējiet jūsu braukšanas pieredzi, izvēloties vienu no pieejamajiem režīmiem. Kopā ar 10,2" digitālo instrumentu paneli tas parādīs visu svarīgāko informāciju, piemēram, tiešsaistes navigācijas norādes, braukšanas palīgsistēmu statusu, MULTI-SENSE iestatījumus un daudz ko citu...

Diožu lukturi Pure Vision

Kā dienā,tā naktī izbaudiet optimālu redzamību ar tehnoloģiju LED Pure Vision, kas ievērojami uzlabo ceļa izgaismošanu.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais MEGANE

Similar models

Jaunais MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

Similar models

KADJAR