Jaunais MEGANE Grandtour

Piederumi

Radiet savu stilu

Pateicoties mūsu praktisko piederumu plašajam klāstam, jūsu jaunais MEGANE Grandtour būs patiesi unversāls partneris jūsu ceļojumos.

Eksterjera dizains

Piešķiriet tam jaunu dimensiju

Jūsu jaunais MEGANE Grandtour atbilstoši jūsu vēlmēm.
Renault MEGANE Grandtour

Piekabes āķis un izvelkamais velosipēdu turētājs

Saliekami un noņemami bez instrumentu pielietošanas vai fiksēti, Renault piekabes āķi palīdz droši un parocīgi pārvadāt papildu kravu. Kombinācijā ar mūsu izvelkamajiem velosipēdu turētājiem šāds aprīkojums ļauj viegli doties neplānotos plenēra braucienos, vienlaikus nodrošinot brīvu piekļuvi bagāžas nodalījumam.
Renault MEGANE Grandtour

Reliņi un jumta bagāžnieks

Nepieciešams vairāk vietas? Izmantojiet iespēju uz jūsu jaunā MEGANE Grandtour jumta uzstādīt bagāžnieku. Praktisks, estētiski pievilcīgs un uzticams, tas ļauj palielināt automobiļa kravas spēju un doties ceļojumos bez kādiem kompromisiem.
Renault MEGANE Grandtour

Signalizācija

Uzticama un nemanāma, mūsu signalizācija ar perimetra un salona aizsardzību efektīvi pasargās jūsu jauno MEGANE Grandtour no zādzības.
Renault MEGANE Grandtour

Aizsargpārklājumi

Efektīvi pasargā automobiļa krāsojumu no skrāpējumiem, akmentiņu radītiem bojājumiem, kā arī vieglu sitienu gadījumā.

Salona aprīkojums

Vai vēlaties personalizēt jūsu jauno MEGANE Grandtour?

Iepazīstieties ar mūsu piederumu piedāvājumu.
Renault MEGANE Grandtour

Bagāžas nodalījuma paklājs un aizsargieklājs Easyflex

Vienkāršs lietojams un viegli tīrāms, divpusējais paklājs no tekstila un kaučuka un modulārais aizsargieklājs Easyflex ir ideāli piemēroti jebkuru netīru priekšmetu pārvadāšanai. Praktiskā un daudzfunckionālā Renault bagāžnieka aizsardzība ir perfekti piemērota gan lietošanai ikdienā, gan, dodoties aktīvajā atpūtā.
Renault MEGANE Grandtour

Indukcijas lādētājs

Uzlādējiet jūsu viedtālruni viegli un parocīgi. Vienkārši nolieciet to uz bezvadu lādētāja kontaktvirsmas, kas atrodas centralajā konsolē.
Renault MEGANE Grandtour

Pedāļu sporta uzlikas un grīdas paklājiņi

Pedāļu uzlikas izcels jūsu jaunā MEGANE Grandtour sportisko raksturu, savukārt grīdas paklājiņi, kam piešķirta precīza forma, salonā nodrošinās tīrību. Tie ir viegli kopjami un nostiprināmi ar diviem fiksatoriem.
Renault MEGANE Grandtour

Daudzfunkcionālā sistēma ar stiprinājumu pie galvas balsta

Apģērba pakaramais, noņemams piknika galdiņš, planšetdatora turētājs: mūsu galvas balstu stiprinājumu daudzfunkcionālie risinājumi ir piemēroti visdažādākajām vajadzībām.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais MEGANE

Similar models

Jaunais MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

Similar models

KADJAR