MEGANE GRANDTOUR

Renault MEGANE Grandtour
dizains Elegants un modulārs universālis
Muskuļotas riteņu arkas, formas ar spēcīgām kontūrām, rekordliels iekraušanas garums, plašs un modulārs bagāžas nodalījums, kā arī daudzi glabāšanas nodalījumi… Megane Grandtour – jauns universālis, kas apvieno eleganci ar universālumu.
skatīties galeriju

plašs un modulārs universālis

labiekārtojiet jūsu interjeru

Modulārs bagāžas nodalījums, rekordliels iekraušanas garums un daudzie glabāšanas nodalījumi nodrošina to, ka Megane Grandtour apvieno komfortu, stilu un praktiskumu. Tas ir jūsu uzticamais partneris!
Renault Megane Grandtour
Organizējiet telpu atbilstoši jūsu vajadzībām…
Bieži kaut ko pārvadājat? Pateicoties saliekamajam aizmugurējam sēdeklim Easy Break, jūs varat pārvadāt jebkādus priekšmetus, vienlaikus saglabājot komfortu Megane Grandtour salonā.
Renault Megane Grandtour
… un izbaudiet bagāžas nodalījuma personalizēto telpu.
Pateicoties bagāžas nodalījuma lielajam tilpuma (līdz 563 l), rekordlielajam iekraušanas garumam (2,7 m) un pārdomātajamiem glabāšanas nodalījumiem, Megane Grandtour vieglie piemērosies jūsu vajadzībām.

hibrīds

E-Tech plug-in hybrid

Atklājiet elektriskās piedziņas priekšrocības un uzlādējama hibrīdautomobiļa universālumu, kas ar E-Tech nodrošina bezprecedenta braukšanas prieku.
Pateicoties uzlādējamā hibrīda tehnoloģijai E-Tech, kas ietver 1,6 litru benzīna motoru un 2 elektromotorus, jaunajam Megane Grandtour piemīt patiess unversālums. Ikdienā izmantojot elektromotorus, izbaudiet kluso un komfortablo gaitu, kā arī vienreizīgo motoru atsaucību 100% elektriskajā režīmā ar gaitas rezervi līdz 65 km (1). Pienācis atvaļinājums? Dodieties garos braucienos bez gaitas rezerves ierobežojumiem un ceļojiet bez rūpēm (elektriskās gaitas rezerve līdz 50 km (2) jauktajā ciklā).
WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure): Jaunais testa protokols ļauj iegūt rezultātus, kas ir daudz tuvāki ikdienas ekspluatācijai nekā rezultāti pēc NEDC protokola.
(1) pilsētas ciklā pēc WLTP (vēl nepieciešams galīgais apstiprinājums)
(2) jauktajā cikā pēc WLTP (vēl nepieciešams galīgais apstiprinājums)

versija

Megane Grandtour R.S. Line

Jauno Megane Grandtour R.S. Line raksturo izteiksmīgs un sportisks stils.
sporta universālis
F1 moldings, kas raksturīgs R.S. modeļu stilam, bampers, ko akcentē unikāla izplūdes sistēmas caurule ar hromētu uzgali, atšķirīgi 17" un 18" riteņu diski, stūresrats ar ādas apdari un reljefu R.S. emblēmas rombu, sporta pedāļi ar alumīnija uzlikām, sēdekļi ar Alcantara® apdari un integrētiem galvas balstiem... Pateicoties jutekliskajām līnijām un izsmalcinātajai apdarei, Megane Grandtour pārliecinoši uzvar sacensībās par labāko stilu.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
atklājiet sev līdzīgus modeļus