Megane Grandtour
E-Tech Plug-in Hybrid

Elegantais un modulārais universālis tagad pieejams uzlādējamā hibrīda versijā

Megane Grandtour tagad pieejams hibrīda versijā!
Aprīkots ar jauno E-Tech Plug-in Hybrid dzinēju, Megane Grandtour sevī apvieno labāko no divām pasaulēm, tādā veidā sniedzot unikālu braukšanas pieredzi. Darba nedēļas laikā, pateicoties ikdienas uzlādēšanai, izmantojiet elektrisko režīmu, savukārt brīvdienās, lai nebažītos par gaitas rezervi, pārslēdzieties uz hibrīda režīmu. Elektromobiļa priekšrocības, hibrīda universālums!
SKATĪTIES GALERIJU

aprīkojums

Megane Grandtour spēcīgākās īpašības līdzās hibrīda piedziņai!

Izteiksmīgas formas, komfortabls salons, modulāra kravas telpa… Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid apvieno labāko, ko sniedz Megane Grandtour, un hibrīdtehnikas priekšrocības.
MULTI-SENSE
No salona apgaismojuma līdz dzinēja skaņai. Izvēlieties vienu no 3 braukšanas režīmiem (Pure, MySense vai Sport). Personalizējiet atmosfēru jūsu universālī atbilstoši  jūsu vajadzībām un noskaņojumam. Režīmā Pure brauciet ar 100% elektrisko piedziņu ar ātrumu līdz 135 km/h. Izvēlieties režīmu MySense vai Sport, vai vienkārši izmantojiet funkciju E-SAVE, kas nodrošinās minimālo uzlādes līmeni vismaz 40% apmērā.
Tehnoloģiskais kokpits
Atrodiet uzlādes stacijas kartē un iepriegrammējiet akumulatora uzlādi  skārienjutīgajā EASY LINK 9,3" ekrānā. Ar vadītāja personalizējamā 10,2" ekrāna palīdzību pārvaldiet akumulatora uzlādi, izmantojiet inovatīvās braukšanas palīgsistēmas un pārlūkojiet ar navigāciju saistīto informāciju.

dzinēji

Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid – hibrīds ar uzlādes iespēju

Pateicoties mūsu panākumiem bagātajai autosporta vēsturei un pieredzei Renault Z.E. elektromobiļu radīšanā, mūsu inženieri piedāvā hibrīdautomobiļus, kas ir pielāgotas jūsu vajadzībām.
Renault Megane Grandtour E-Tech
Daudzpusīgs universālis
Ikdienā jūs varat braukt, neuztraucoties jaunā Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid degvielas patēriņu, pateicoties tā 65 km (1) elektriskās gaitas rezervei pilsētas apstākļos. Klāt atvaļinājums? Izbaudiet brīvību un bez bažām pārslēdzieties no hibrīda režīma uz elektrisko, kam gaitas rezerve jauktajā braukšanas režīmā ir līdz 50 km (2).
Renault Megane Grandtour E-Tech
Neatkārtojami braukšanas iespaidi
Plūdena un klusa braukšana, lieliskas reakcijas un intensīvs paātrinājums, uzsākot kustību… Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid apvieno inovatīvu daudzrežīmu transmisiju un jaunas paaudzes 1,6 litru dzinēju ar 160 ZS, kas nodrošina vienreizīgu braukšanas baudu.
Renault Megane Grandtour E-Tech
Optimizēts degvielas patēriņš
Pateicoties E-Tech hibrīda dzinējam ar uzlādes iespēju, braukšana vienmēr sākas tikai elektriskajā režīmā, kas sekmē degvielas patēriņa un CO2 izmešu samazināšanu gan īsos, gan garos braucienos (līdz 70% (2)). Lai atgūtu vēl vairāk enerģijas, izvēlieties transmisijas režīmu "B".
WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Jaunais saskaņotais vieglo automobiļa testa protokols ļauj iegūt rezultātus, kas ir daudz tuvāki automobiļu ikdienas ekspluatācijai nekā NEDC testa protokols.
(1) WLTP pilsētas ciklā (vēl nepieciešams galīgais apstiprinājums)
(2) WLTP jauktajā ciklā (vēl nepieciešams galīgais apstiprinājums)
Renault E-Tech Drive elektromobiļu izmēģinājumu rezultāti
Pārliecinieties, cik ekonomisks un videi draudzīgs ir Megane Grandtour Plug-in Hybrid!
Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Similar models
Megane
Similar models
Kadjar