Jaunais MEGANE Grandtour

R.S. Line

Parādiet savu sportisko raksturu

Jaunais MEGANE jums atklāj jaunu R.S. Line interpretāciju un piedāvā unikālu un sportisku automobiļa raksturu.

Unikāls dizains un aprīkojums

Renault MEGANE Grandtour R.S. Line

Sporta pasaules iedvesmots dizains

Jaunā MEGANE Grandtour R.S. Line priekšdaļa piesaista skatienus ar dinamisko siluetu, F1 moldingu, kas raksturīgs R.S. modeļiem, bamperu ar šūnveida dizaina elementiem, kā arī 17’’ Montlhéry vai 18’’ Magny-Cours vieglmetāla riteņu diskiem. Aizmugurējo daļu akcentē sporta bampers ar īpašu hromētu izplūdes sistēmas uzgali.
Renault MEGANE Grandtour R.S. Line

Sporta kokpits

Stūresrats ar ādas apdari un reljefu R.S. emblēmas rombu, sporta pedāļi ar alumīnija uzlikām, sporta sēdekļi ar pastiprinātu sānu atbalstu… iekārtojieties ērtāk sporta salonā un izbaudiet unikālo pieredzi.
Renault MEGANE Grandtour R.S. Line

Unikāla interjera atmosfēra

Ekskluzīvs dizains, ko akcentē sarkanas un pelēkas vīles, melni griesti, Alcantara® apdare, instrumentu panelis ar elementiem no oglekļa šķiedras un uzmanība pret vissīkākajām detaļām. Jaunais MEGANE Grandtour R.S. Line apvieno izsmalcinātību ar sportisku raksturu, nodrošinot neapstrīdamu uzvaru.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais MEGANE

Similar models

Jaunais MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

Similar models

KADJAR