Jaunā MEGANE R.S.

Dizains

Ārējais dizains

Dizains, kas veicina augstu produktivitāti

Paplašinātas riteņu arkas ar gaisa izplūdes atveri priekšā, aerodinamisks 1.formulas stila priekšējais sadalītājs, aizmugures difuzors ar izplūdes caurules galu centrā, korpusa krāsas Orange Tonic vai dzeltenā Sirius... Jaunās MEGANE R.S. 18 collu Estoril vai 19 collu Interlagos riteņu diski, sānu moldingi ar gludas pamatnes efektu un R.S. Vision daudzfunkcionālās gaismas modina sacensību instinktu.
Renault MEGANE R.S.

Dizains kalpo ražīgumam

Pateicoties daudzajiem no autosporta aizgūtajiem elementiem, jaunā MEGANE R.S. atmodinās sacīkšu braucēju ikvienā autovadītājā.
  • Ekskluzīvās krāsas Orange Tonic vai Yellow Sirius
  • Par 60 mm paplašinātās riteņu arkas
  • Gaisa izplūdes riteņu priekšējos lokos
  • Speciālie buferi ar aerodinamisko priekšējo sadalītāju 1.formulas stilā
  • Difuzors aizmugurē
  • Izplūdes caurules gals centrā
  • 18 vai 19 collu riteņu diski
  • Sānu moldingi ar gludās pamatnes efektu
  • Daudzfunkcionālie lukturi R.S. Vision
Renault MEGANE R.S.

Virsbūves paplašinātā priekšdaļa

Priekšplānā ir jaunais paplašinātais buferis ar 1.formulas stila aerodinamisko priekšējo sadalītāju, kura uzdevums ir virzīt gaisa plūsmu un dzesēt motoru. Skatu piesaista īpašā radiatora reste ar trīsdimensiju šūnu veida zīmējumu un R.S. Vision speciālo apgaismojumu.
Renault MEGANE R.S.

Virsbūves īpašā līnija

Spilgti izceltā virsbūves sānu līnija atgādina MEGANE hečbeku, līdzeni savienojot automobiļa priekšējo un aizmugurējo daļu. Gaisa izvadi un paplašinātie sānu moldingi ar gludās pamatnes efektu akcentē tās piederību Renault Sport.
Renault MEGANE R.S.

Virsbūves aerodinamiskā aizmugurējā daļa

F1 iedvesmā radītais īpašais, paplašinātais aizmugures buferis ar daudziem elementiem. Centrā novietotais izplūdes sistēmas dubultais uzgalis, aerodinamiku akcentējošais funkcionālais difuzors, gaisa plūsmu virzošie sānu gaisa izvadi, gluži no jauna projektēts spoileris atbalstam trasē... Izcilais sniegums nav nejaušība.

Salona dizains

Unikāls interjers ar sportisku raksturu

Sportisks instrumentu panelis, melns jumta griestu daļas apšuvums un sarkana šuve: jaunā MEGANE R.S. neslēpj savu temperamentu. Iegremdējieties jaunajā sportiskajā telpā, pateicoties ideāli iezīmētajām sēdekļu kontūrām, īpašajai stūrei ar ātrumu pārslēgšanas kloķiem un alumīnija pedāļiem.
Renault MEGANE R.S.

Unikāla interjera atmosfēra

Ērtāk apsēdieties pie stūres un izbaudiet ekskluzīvo atmosfēru sarkanā un melnā krāsā. Sportisks instrumentu panelis, konturēti sēdekļi ar iebūvētiem galvas balstiem, speciālā R.S. stūre ar ātrumu pārslēgšanas kloķiem, pedāļu un kājas paliktņa alumīnija uzlikas... Ienirstiet sporta pasaulē. .
Renault MEGANE R.S.

Speciālie materiāli

Sēdekļi ar R.S. ekskluzīvā auduma vai Alcantara ādas apdari, stūre ar graudainas ādas pārklājumu un Alcantara, melni griesti, sarkana šuve... Jaunās MEGANE R.S. materiāli un apdare ļauj pārcelties izcila ražīguma pasaulē.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

ZOE

Similar models

Jaunais CAPTUR