Jaunā MEGANE R.S.

Iekārtas un tehnoloģijas

Saķere ar virsmu

Renault MEGANE R.S.

Unikāls aprīkojums


Lai garantētu īpašu saķeri ar virsmu, Renault Sport inženieri ir izstrādājuši vissvarīgākos aprīkojuma elementus, kas nodrošina jaunās MEGANE R.S. panākumus. 
  • Pilnīgi no jauna tika izstrādāta priekšējā piekare ar neatkarīgo tapu. Vieglais un izturīgais alumīnijs ir ieguvis stingrību.
  • Jaunais pašbloķējošais Torsen veida diferenciālis ir pieejams ar Cup piekari un asimetrisku jaudas pārneses sistēmu paātrinājuma un palēninājuma brīdī, uzlabojot vilkmi un apstrādes precizitāti.
  • Arī bremžu sistēma tika adaptēta atbilstoši jaunajam dzinējam, izmantojot jaunos Brembo diskus ar 355 mm diametru un divpusējos alumīnija-čuguna diskus, kas tiek piedāvāti kā papildaprīkojums Cup piekarei.
Renault MEGANE R.S.

Tehnoloģija 4CONTROL

Jaunā MEGANE R.S. kā pirmais automobilis savā segmentā piedāvā Renault Sport inženieru izstrādātu 4CONTROL četru riteņu vadības sistēmu.

Rezultāts: vēl labāka manevrētspēja, izbraucot pagriezienus, un unikāla stabilitāte, ieejot lielā ātrumā.
Renault MEGANE R.S.

Izvēlei 2 veidu piekares: Sport vai Cup

Sport piekare ir adaptēta ikdienas lietošanai, nodrošina dinamisku vadību un augstu komforta līmeni. Daudz cietākā Cup ir fokusēta maksimālas veiktspējas nodrošināšanai.

Atsperes, amortizatori, ierobežotāji un stabilizatori... Mūsu Renault Sport speciālisti ir izstrādājuši speciālas detaļas un veikuši pārbaudi visiem katras piekares versijas iestatījumiem.
Renault MEGANE R.S.

4 hidrauliskie buferi

Gan Sport, Gan Cup versijā šasija ir aprīkota ar 4hidrauliskiem buferiem, kas veic papildu amortizatora funkciju.

Cup piekari raksturo optimāla saķere ar virsmu neatkarīgi no tās kvalitātes. Ar Sport piekari tiek nodrošināts šajā segmentā līdz šim neredzēts komforta līmenis, kas neietekmē automobiļa sportisko raksturu.

Tehnoloģijas

R.S. Vision

Renault MEGANE R.S.

Daudzfunkcionālā gaismu sistēma ar LED tehnoloģiju R.S. Vision


Inženieru izstrādātā Renault Sport daudzfunkcionālā LED gaismu sistēma R.S. Vision nodrošina augstu apgaismojuma kvalitāti. Tā ir izvietota šaha dēlīša veidā un veic 4funkcijas: darbojas kā miglas lukturi, pagriezienu gaismas, signālgaismas un tālās gaismas.

R.S. Drive

Renault MEGANE R.S.

MULTI-SENSE un R.S. Drive

Noregulējiet vadīšanas stilu atbilstoši savām vajadzībām! Pateicoties MULTI-SENSE tehnoloģijai un R.S Drive pārslēdzējam, var vienā mirklī pāriet uz režīmu Sport vai Race.

Multivide

Renault MEGANE R.S.

R-LINK 2 multivides sistēma

Pateicoties multivides sistēmai, ceļojums kļūs par īstu izpriecu! R-LINK2 ļauj vadīt visas automobiļa funkcijas.
Renault MEGANE R.S.

Bose® Sound System

Ar 4 Bose® skaļruņiem un zemfrekvences skaļruni, kas nodrošina augstas kvalitātes skaņu, aprīkotā jaunā MEGANE R.S. aicina izbaudīt unikālu skanējumu.

Drošība

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

ZOE

Similar models

Jaunais CAPTUR