Renault MEGANE

Aprīkojums

Tehnoloģijas

Renault MEGANE

MULTI-SENSE sistēma

Neitrālais, Komforta, Eko, Sporta vai Personīgais? Pieci režīmi un pieci unikāli braukšanas stili. Savā klasē bezprecedenta inovatīvā tehnoloģija MULTI-SENSE atspoguļos tavu braukšanas stilu atkarībā no tā, kam šajā brīdī dod priekšroku, vai arī savu personīgo braukšanas stilu. Neliels satraukums? Jebkurā brīdī vari mainīt savu braukšanas pieredzi. Ar MULTI-SENSE sistēmu vienā Mégane patiesībā to ir vairāk, nekā viena!
Renault MEGANE

Jaunāko tehnoloģiju mērinstrumentu panelis

Jaunajā Renault MEGANE vari justies kā lidmašīnas kabīnē. Tavā rīcībā ir vesela rinda jaunāko tehnoloģiju, kuras nodrošina komfortu un neatkārtojamu braukšanas baudu. Tavā priekšā novietotais krāsainais 7-collu TFT ekrāns ar digitālo spidometru pieskaņosies tavam braukšanas stilam. Acu priekšā iznirs izbīdāms krāsainais displejs Head-Up. Centrālajā konsolē izvietotā multimediju sistēma R-LINK 2 ar 7 vai 8,7 collu skārienjūtīgo ekrānu - sagatavojies būt par pilotu! MULTI-SENSE sistēma parūpēsies par jaunu braukšanas pieredzi. Vai esi tam gatavs? Laiks sākt!

Multimediji

Intuitīvā ergonomika

Pateicoties lielajam izmēram, skaidrajiem simboliem un izvēlnes atlases sistēmai R-LINK 2 nodrošina ātru piekļuvi daudzskaitlīgajam funkciju klāstam. Īpašu uzmanību piesaista skārienjutīgais ekrāns navigācijas režīmā, nodrošinot vieglu piekļuvi un svarīgas informācijas nolasīšanu. R-LINK 2 sistēmas skārienjūtīgais ekrāns pieejams divos formātos - horizontāli ar diagonāli 7" un vertikāli ar diagonāli 8,7".
Renault MEGANE

Personalizācijas iespējas

Līdzīgi kā izmantojot planšeti vai viedtālruni arī R-LINK 2 sistēmas pamatiestatījumi var tikt personificēti tā atvieglojot piekļuvi bieži lietotajām funkcijām. Atmiņā iespējams saglabāt līdz sešiem dažādiem lietotāju profiliem. Katrs automašīnas lietotājs, nospiežot taustiņu var atjaunot personiskos iestatījumus navigācijas sistēmai, multimedijiem, vadības atbalstam...Tas ļauj katram vadīt automašīnu sev vispiemērotākajā veidā.
Renault MEGANE

Īsts vadības centrs

R-LINK 2 sistēma - uzticams automašīnas vadības centrs, kas darbojas kopā ar MULTI-SENSE sistēmu, aktivizē un atslēdz vadības atbalsta sistēmas. Izmanto balss vadības komandas, lai nevajadzētu novērst uzmanību no ceļa.

Drošība

Vadības atbalsta sistēmas

Jaunā Renault MEGANE ir aprīkota ar dažādām vadības atbalsta sistēmām, lai braukšana sagādātu pēc iespējas mazāk raižu, uztraukumu, būtu droša un līgana, tajā skaitā:

  • Brīdināšanas sistēma par ātruma pārsniegšanu ar ceļa zīmju atpazīšanas funkciju
  • Kustības joslas kontrole
  • Aklo zonu kontroles sistēma 

Komforts

Komforta jaunā dimensija

Bauda ir atkarīga arī no komforta līmeņa. Jaunās Renault MEGANE interjerā valda augstas kvalitātes materiāli un harmonija. Matreiāli, kuriem patīkami pieskarties, izsmalcināta apdare, stūres ādas apdare, hromēti dekoratīvie elementi...Neticami plašs salons, pilna apjoma sēdekļi, kas pildīti ar dubulta blīvuma putām, nodrošinās neaizmirstamām atmiņām pilnu ceļojumu. Vadītāja sēdeklis var tikt aprīkots arī ar muguras jostas daļas masāžas funkciju.

Sniegums

Dzinēji

Autokoncerns lika lietā visas autosportā uzkrātās zināšanas un pieredzi, lai uzlabotu Jaunajā Renault MEGANE uzstādītos dzinējus. To sniegums, uzticamība, kā arī degvielas patēriņa un CO2 emisijas rādītāji ir labākie savā klasē, bet lietošanas bauda - vienreizēja.
Renault MEGANE

EDC automātiskā pārnesumu kārba

EDC - Efficient Dual Clutch - automātiskā pārnesumu kārba apvieno automātiskās pārnesumu kārbas ātrās reakcijas komfortu un mehāniskās pārnesumu kārbas vienkāršību. Kārba ar 6 vai 7 pārnesumiem (atkarībā no dzinēja) nodrošina elastību, dinamiku un samazinātu degvielas patēriņu. Papildus minētajam EDC pārnesumu kārbas reakcijas ātrums un darbība piemērojas izvēlētajam braukšanas režīmam. Ko vēl vairāk var vēlēties?
Renault MEGANE

Degvielas patēriņa ekonomija

Pārslēgšanās uz "EKO" režīmu. Ieslēdzot šo funkciju ar vienu pogas spiedienu kontrolē Jaunās Renault MÉGANE degvielas patēriņu. Pateicoties šai funkcijai vari samazināt degvielas patēriņu pat līdz 12%. Var izvēlēties arī eko-braukšanas režīmu reālajā laikā un sekot savai braukšanai pēc individuālajiem norādījumiem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais MEGANE Grandtour

SĀKOT NO 16 990 €
Similar models

MEGANE Grandcoupe

SĀKOT NO 15 110 €