Renault GRAND SCENIC

Dizains

Galerija


Ārējais dizains

Kurš teicis, ka minivens un jutīgums nevar būt kopā?

Jaunais GRAND SCENIC, ar tā pilnībā izmainītajām virsbūves proporcijām un jutīgajām, precīzi izteiktajām formām piesaista skatienus. Tu esi īpašs (а) un Jaunais GRAND SCENIC arī.
Renault Grand SCENIC

Jutīgs, pievilcīgs dizains

Jaunajā GRAND SCENIC nevari palikt neievērots (а). Tā atšķirīgais dizains neatbilst minivenu tradicionālajiem kanoniem. Panorāmas vējstikls ar lielu slīpumu, izvirzās tālu uz priekšu, tādējādi akcentējot minivena siluetu. Bet virsbūves augstā sānu līnijas pastiprina plūdlīniju un dinamikas iespaidu.
Renault Grand SCENIC

Jumta reliņi

Eleganti reliņi no anodēta alumīnija akcentē jaunā Renault GRAND SCENIC izsmalcināto dizainu, un tai pašā laikā palielina tā praktiskās priekšrocības.
Renault Grand SCENIC

20 collu riteņu diski

Ar 20 collu riteņu diskiem visu versiju standarta aprīkojumā jaunais GRAND SCENIC izceļas ar unikālām proporcijām sērijveida automobilim. Lielie riteņi akcentē tā oriģinalitāti, bet mūsdienīgās līnijas un jumta optiskais slīpums, piešķir vairāk dinamikas.

Salona dizains

Izbaudi neaizmirstamus momentus

Mūsu dizaineri izmantojuši visas savas zināšanas, lai katrs brauciens ar jauno GRAND SCENIC būtu unikāls baudījums. Tā plašais un patīkamais interjers garantē neaizmirstamus iespaidus ceļojumos.
Renault Grand SCENIC

Panorāmas stikla jumts

Uzdāvini sev vairāk gaismas un piešķir vairāk izcilības jaunā GRAND SCENIC salonam ar panorāmas stikla jumtu. Stikla jumta lielā virsma, bez centrālā paneļa, nodrošina patīkamu, neierobežotu skatu uz āru un teicami apgaismo interjeru.
Renault Grand SCENIC

Formu un materiālu harmonija

Jaunajā GRAND SCENIC, vissvarīgākais(ā) esi tu. Lielā ietilpīguma sajūtu jau tā plašajā salonā pastiprina stilistiskā pēctecība starp instrumentu paneli, kura pāriet uz durvju paneļiem, gan arī ideāli atlasīti augsti kvalitatīvi materiāli.
Renault Grand SCENIC

5 vai 7 vietas

Vari vienā mirklī izmainīt salona konfigurāciju no 5 vietām uz 7 un pretēji. Ļoti praktiski, kad vajag izvietot neieplānotus pasažierus vai pārvadāt lielu priekšmetu!