Renault GRAND SCENIC

Aprīkojums

Telpa un modularitāte

Novērtē savu plašo interjeru ar dažādām organizācijas iespējām

Vienmēr atvērts savu pasažieru vajadzībām, jaunais GRAND SCENIC nekavējoties pielāgojas viņu prasībām. Neatkarīgi no tā, vai gatavojies ceļojumam ar ģimeni vai draugiem, vai tev vajag pārvadāt kaut ko lielu, tu vienmēr atradīsi pareizo risinājumu.
Renault Grand SCENIC

Salona konfigurācijas izmaiņa «One Touch»

Pateicoties salona konfigurācijas izmaiņai «One Touch», aizmugurējos sēdekļus var salocīt ar vienu rokas kustību (atkarībā no versijas: sistēmas R-LINK 2 ekrānā vai no paneļa, kas atrodas bagāžаs nodalījumā), lai iegūtu ideāli līdzenu grīdu bagāžas iekraušanas ērtībām.

Komforts

Liec likmi uz labklājību

Jaunais GRAND SCENIC piedāvā jaunu telpas un komforta dimensiju, kas ir vislielākā priekšrocība ģimenes ceļojumos.

Ērti priekšējie sēdekļi

Priekšējie sēdekļi izstrādāti ar sevišķu precizitāti. Pateicoties savai konstrukcijai (aizgūtai no modeļa Espace) un divkārša blīvuma putu izmantošanai, nodrošina augstu komfortu un teicamu sānu atbalstu. Sēdekļi var būt ar apsildi, bet vadītāja sēdekļi atkarībā no versijas piedāvā masāžas funkciju, sēdekļa garuma regulēšanu un elektrisku jostas vietas atbalsta regulēšanu.
Renault Grand SCENIC

Salons projektēts atbilstoši vajadzībām

Jaunā GRAND SCENIC plašais salons noskaņo pasažierus savā labā. Piecas lielas vietas un kā vienmēr interjera konfigurācijas daudzskaitlīgi varianti. Aprīkojuma daudzskaitlīgie elementi atbilst mūsdienīgā ģimenes dzīves veida prasībām, ar to atvieglo automobiļa izmantošanu ikdienā.
Renault Grand SCENIC

Vējstikls nodrošina teicamu redzamību

Lielākam komfortam un ceļa pārredzamībai jaunais GRAND SCENIC aprīkots ar lielu, tālu uz priekšu izvirzītu vējstiklu, kas sastāv no trim daļām un nodrošina panorāmas redzamību, kā arī ievērojami uzlabo redzamību uz visām pusēm.

SKATĪTIES GALERIJU


Multimediji

Ceļo ar mobilo tehnoloģiju izmantošanu

Atklāj sev GRAND SCENIC multimediju pasauli. Uzzini, cik unikāla un intuitīva var būt automobiļa vadīšanas pieredzes sajūta.

Multimediju sistēma R-Link 2

Izpildot vadības un mobilo pakalpojumu centra lomu, multimediju sistēma R-LINK 2 nodrošina pieeju dažādām automobiļa funkcijām, kas atļauj aktivizēt navigāciju, multimedijus, sistēmu MULTI-SENSE, kā arī aktivizēt un atslēgt sistēmas, kas atbalsta vadību. Tās lielais sensoru ekrāns, kas pieejams divos formātos - horizontālā ar diagonāli 7" un vertikālā - ar diagonāli 8,7", kas nodrošina lielisku attēla kvalitāti, augstu jutīgumu pret pieskārieniem un ērtību lietošanā. Atmiņā var glabāties līdz sešiem dažādiem lietotāju profiliem. Katrs automobiļa lietotājs var ar vienu klikšķi atjaunot navigācijas, multimediju un vadīšanas palīgsistēmu iestatījumus. Atliek vienkārši izveidot profilu, lai visi personiskie iestatījumi aktivizētos ar vienu klikšķi.

Sistēma Bose® Surround Sound

Pateicoties sabiedrību Bose un Renault konstruktoru ciešajai sadarbībai, tika radīta unikāla skaņas kvalitāte konfigurācijā, kas pielāgota jaunā GRAND SCENIC salonam. Sistēma Bose®Surround Sound ar augstas kvalitātes dinamikām nodrošina precīzu, tīru un līdzsvarotu skanējumu. Katrs brauciens var kļūt par ekskluzīvas audio pieredzes avotu.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais ESPACE

Similar models

TRAFIC Passenger

Similar models

KOLEOS