Renault GRAND SCENIC

Aprīkojums

Telpa un modularitāte

Novērtē savu plašo interjeru ar dažādām organizācijas iespējām

Vienmēr atvērts savu pasažieru vajadzībām, jaunais GRAND SCENIC nekavējoties pielāgojas viņu prasībām. Neatkarīgi no tā, vai gatavojies ceļojumam ar ģimeni vai draugiem, vai tev vajag pārvadāt kaut ko lielu, tu vienmēr atradīsi pareizo risinājumu.
Renault Grand SCENIC

Salona konfigurācijas izmaiņa «One Touch»

Pateicoties salona konfigurācijas izmaiņai «One Touch», aizmugurējos sēdekļus var salocīt ar vienu rokas kustību (atkarībā no versijas: sistēmas R-LINK 2 ekrānā vai no paneļa, kas atrodas bagāžаs nodalījumā), lai iegūtu ideāli līdzenu grīdu bagāžas iekraušanas ērtībām.

Tehnoloģijas

Atklāj sev augstākās klases tehnoloģijas

Nolūkā uzlabot vadību, kā arī paaugstināt drošību un komfortu GRAND SCENIC piedāvā veselu rindu jaunu risinājumu, kuri rakstutīgi augstāka segmenta automobiļiem. Atklāj sev jaunu dimensiju baudījumam no vadīšanas.

Sistēma MULTI-SENSE

Tev ir daudz ideju, un katru dienu tu gaidi kaut kādas pārmaiņas? Vienu dienu tev nepieciešams nedaudz adrenalīna, bet otru dienu esi noskaņots uz chillout? Pateicoties MULTI-SENSE sistēmai vari personalizēt savu vadīšanas pieredzi atkarībā no tā, ko tu uzskati par labāko. Neitrālais, Komforts, Eko, Sports vai Personalizētais? Pieci režīmi un pieci unikāli vadīšanas stili. Тu vari izmainīt savu vadīšanas stilu jebkurā momentā.
Renault Grand SCENIC

Head-Up displejs

Tev nevajag novērst skatienu no situācijas uz ceļa, lai paskatītos uz mērinstrumentu rādījumiem. Šis aprīkojums ir unikāls šajā segmentā un paaugstina komforta un drošības līmeni. Puscaurspīdīgajā, krāsu displejā Head-Up pieejama visa vadīšanas laikā nepieciešamā informācija.
Renault Grand SCENIC

Krāsu, 7 collu TFT ekrāns ar ciparu spidometru

Mērinstrumentu un krāsu indikatoru komplekts, 7 collu ekrāns TFT, ar personalizācijas iespējām, savlaicīgi sniegs visu nepieciešamo informāciju, nodrošinot vizuālo komfortu. Ekrāns stabils, ar lielisku krāsu kontrastu gan dienā, gan arī diennakts tumšajā laikā.

Komforts

Liec likmi uz labklājību

Jaunais GRAND SCENIC piedāvā jaunu telpas un komforta dimensiju, kas ir vislielākā priekšrocība ģimenes ceļojumos.

Ērti priekšējie sēdekļi

Priekšējie sēdekļi izstrādāti ar sevišķu precizitāti. Pateicoties savai konstrukcijai (aizgūtai no modeļa Espace) un divkārša blīvuma putu izmantošanai, nodrošina augstu komfortu un teicamu sānu atbalstu. Sēdekļi var būt ar apsildi, bet vadītāja sēdekļi atkarībā no versijas piedāvā masāžas funkciju, sēdekļa garuma regulēšanu un elektrisku jostas vietas atbalsta regulēšanu.
Renault Grand SCENIC

Salons projektēts atbilstoši vajadzībām

Jaunā GRAND SCENIC plašais salons noskaņo pasažierus savā labā. Piecas lielas vietas un kā vienmēr interjera konfigurācijas daudzskaitlīgi varianti. Aprīkojuma daudzskaitlīgie elementi atbilst mūsdienīgā ģimenes dzīves veida prasībām, ar to atvieglo automobiļa izmantošanu ikdienā.
Renault Grand SCENIC

Vējstikls nodrošina teicamu redzamību

Lielākam komfortam un ceļa pārredzamībai jaunais GRAND SCENIC aprīkots ar lielu, tālu uz priekšu izvirzītu vējstiklu, kas sastāv no trim daļām un nodrošina panorāmas redzamību, kā arī ievērojami uzlabo redzamību uz visām pusēm.

Multimediji

Ceļo ar mobilo tehnoloģiju izmantošanu

Atklāj sev GRAND SCENIC multimediju pasauli. Uzzini, cik unikāla un intuitīva var būt automobiļa vadīšanas pieredzes sajūta.

Multimediju sistēma R-Link 2

Izpildot vadības un mobilo pakalpojumu centra lomu, multimediju sistēma R-LINK 2 nodrošina pieeju dažādām automobiļa funkcijām, kas atļauj aktivizēt navigāciju, multimedijus, sistēmu MULTI-SENSE, kā arī aktivizēt un atslēgt sistēmas, kas atbalsta vadību. Tās lielais sensoru ekrāns, kas pieejams divos formātos - horizontālā ar diagonāli 7" un vertikālā - ar diagonāli 8,7", kas nodrošina lielisku attēla kvalitāti, augstu jutīgumu pret pieskārieniem un ērtību lietošanā. Atmiņā var glabāties līdz sešiem dažādiem lietotāju profiliem. Katrs automobiļa lietotājs var ar vienu klikšķi atjaunot navigācijas, multimediju un vadīšanas palīgsistēmu iestatījumus. Atliek vienkārši izveidot profilu, lai visi personiskie iestatījumi aktivizētos ar vienu klikšķi.

Sistēma Bose® Surround Sound

Pateicoties sabiedrību Bose un Renault konstruktoru ciešajai sadarbībai, tika radīta unikāla skaņas kvalitāte konfigurācijā, kas pielāgota jaunā GRAND SCENIC salonam. Sistēma Bose®Surround Sound ar augstas kvalitātes dinamikām nodrošina precīzu, tīru un līdzsvarotu skanējumu. Katrs brauciens var kļūt par ekskluzīvas audio pieredzes avotu.

Drošība

Ceļo droši

Jaunais GRAND SCENIC aprīkots ar daudzskaitlīgām atbalsta un vadības sistēmām, lai vadība būtu vēl brīvāka no stresiem, droša un vienmērīga.
Renault Grand SCENIC

Aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma ar gājēju atklāšanas funkciju

Aktivizējas ātrumu diapazonā no 7 līdz 60 km / h, sistēma analizē transportlīdzekļa apkārtējo vidi, atklāj gājēju stāvokli un pārvietošanos, lai novērtētu viņu kustības iespējamo virzienu. Ja tiek atklāts sadursmes ar gājēju risks, ja vadītājs nereaģē vai reaģē ļoti lēni, automobiļa sistēma vadītāju brīdina ar skaņas signālu. Nenovēršamas sadursmes ar gājēju bīstamības gadījumā sistēma automātiski aktivizē bremzēšanu līdz pilnīgai automobiļa apturēšanai.
Renault Grand SCENIC

Vadītāja noguruma pakāpes noteikšanas sistēma

Monotons maršruts? Uzmanības samazināšanās? Tava automobiļa kustības trajektorija pastāvīgi tiek kontrolēta. Atklājot kādus pārkāpumus, vadītājs nekavējoties tiks brīdināts.
Renault Grand SCENIC

Аktīvā kruīzkontrole

Vai pārāk tuvu pietuvojāties priekšā braucošajam automobilim? Sistēma automātiski regulē kustības ātrumu, ieturot drošu distanci starp transportlīdzekļiem.
Renault Grand SCENIC

Brīdinājuma sistēma par atļautā ātruma pārsniegšanu, ar ceļa zīmju atpazīšanas funkciju

Par atļautā ātruma pārsniegšanu kontroles sistēma brīdina ar attēlojumu uz mērinstrumentu paneļa un ar projekcijas displeja palīdzību uz vējstikla.
Renault Grand SCENIC

Aklo zonu kontroles sistēma

Paplašini redzes lauku! Sistēma nosaka, ka aklajā zonā atrodas automobiļi, un informē ar gaismas diožu vizuāla signāla palīdzību uz sānu spoguļiem.
Renault Grand SCENIC

Parkošanās palīgsistēma «Easy Park Assist»

Paralēlā parkošanās vēl nekad nav bijusi tik vienkārša! Sistēma izmēra brīvās vietas daudzumu, un pati izpilda parkošanās manevru. Ļauj sistēmai pārņemt vadību un parkojies viegli.

Veiktspēja

Renault Grand SCENIC

Automātiskā transmisija EDC

Automātiskās pārnesumkārbas EDC (Efficient Dual Clutch) divkāršais sajūgs apvieno sevī automātiskās ātrumkārbas komfortu ar īsu reakciju laikā un degvielas ekonomiju, kas parasti raksturīgāks mehāniskajai pārnesumkārbai. Ar 6 vai 7 pārnesumu pārslēgiem (atkarībā no izvēlētā dzinēja), nodrošina vienmērīgu darbu un dinamiku pie pazemināta degvielas patēriņa. Ideāli piemērots patīkamai, no stresa brīvai vadīšanai, jebkuros apstākļos. Ko vēl var vēlēties?
Renault Grand SCENIC

Režīms «ECO»

Pārslēdzies uz režīmu «ECO» un samazini degvielas patēriņu. Ieslēdzot šo funkciju, varēsiet kontrolēt un samazināt tā patēriņu līdz 12% *. Var arī izvēlēties eko-vadīšanu reālā laika režīmā un sekot savam vadīšanas stilam, kā arī izdevīgi izmantot individuālo vadību un rekomendācijas.

* Atkarībā no vadīšanas stila un ceļa situācijas.