Renault KOLEOS

Dizains

Ārējais dizains

Izteiksmīgs katrā detaļā…

KOLEOS uzsver savu individualitāti ar atlētisku ārējo veidolu, tīrām līnijām, izteiksmīgām formām un harmoniskām proporcijām.

PRIEKŠROCĪBAS

Uzsver savu individualitāti

Pure Vision gaismas diožu lukturi

Pure Vision gaismas diožu lukturi

Inteliģents LED Pure Vision apgaismojums, kas ir par 20% spēcīgāks nekā tradicionālās halogēnās spuldzes, nodrošinās optimālu redzamību.

18” un 19” vieglmetāla diski

18 ”un 19” vieglmetāla diski

Vēl stilīgāk, pateicoties 18" Taika pelēkajiem vieglmetāla diskiem ar dimanta spīdumu un 19" Kaeva melnajiem diskiem ar dimanta spīdumu.

Kvalitatīva apdare

Kvalitatīva apdare

Salona un virsbūves dizains izceļas ar izsmalcinātām detaļām.

Komforts un interjera dizains

… un vēl lielāks komforts salonā.

Pateicoties plašam un funkcionālam salonam, KOLEOS sniegs saviem pasažieriem īpašu plašuma un komforta sajūtu.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

KADJAR

SĀKOT NO 18 940 €
Similar models

Grand SCENIC

SĀKOT NO 21 390 €
Similar models

Jaunais ESPACE

SĀKOT NO 37 610 €