Renault KOLEOS

Motori

Specifikācija

Blue dCi 150 X-Tronic 4x2
Blue dCi 190 X-Tronic 4x4
Degvielas veidsDīzeļdegvielaDīzeļdegviela
Transmisijas tipsAutomātiskā CVTAutomātiskā CVT
Veiktspēja - patēriņš:

Paātrinājums 0-100 km/h (s)11,810,1
Jauktais cikls NEDC-BT (l/100 km)5,45,7
CO2 emisija NEDC-BT (g/km)143150

Plašāk par motoriem

Automātiskā X-Tronic jaunās paaudzes transmisija
Pateicoties X-Tronic automātiskajai transmisijai apvienojumā ar Blue dCi motoriem, KOLEOS apvieno braukšanas prieku ar zemu degvielas patēriņu. 

Izbaudi mierīgu braucienu pa pilsētu vai izjūti jaunus iespaidus uz ceļiem ... Izvēlies savu personisko braukšanas stilu!
Blue dCi motori

Atklāj jaunās paaudzes Blue dCi motorus, kas izstrādāti, lai apvienotu augstu veiktspēju un zemāku izmešu daudzumu, vienlaikus vienkāršojot tehnisko apkopi, pateicoties degmaisījuma sadalīšanas mehānisma ķēdes izmantošanai:   

Blue dCi 150 X-Tronic: jaunais 1,7 l (150 ZS) motors ir ideāls degvielas patēriņa samazināšanai, vienlaikus nodrošinot jaudīgu paātrinājumu, pateicoties 340 Nm griezes momentam.   

Blue dCi 190 X-Tronic All Mode 4x4-i: ar jauno 2,0 l (190 ZS) motoru, kombinācijā ar četru riteņu piedziņu un 380 Nm griezes momentu, KOLEOS nodrošina augstu veiktspēju jebkādos apstākļos.
All Mode 4x4-i
Aprīkots ar All Mode 4x4-i tehnoloģiju, KOLEOS uzsver tā daudzpusību! Traction režīms (4x2), Auto režīms (4x4) vai Lock režīms (4x4), vienkārši manuāli izvēlies braukšanas režīmu, kas pielāgots ceļa apstākļiem.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

KADJAR

SĀKOT NO 18 940 €
Similar models

Grand SCENIC

SĀKOT NO 21 390 €
Similar models

Jaunais ESPACE

SĀKOT NO 37 610 €