Koleos

SUV Renault
Renault KOLEOS
dizains
Izjūti apvidus auto spēku
Iespaidīgas formas, komfortabls salons un harizma, kurai ir nozīme… Koleos - izteiksmīga personība vēl lielākam komfortam un baudai, ko rada braukšana.
GALERIJA

piedziņas sistēma
Renault Koleos
Reāla 4x4 piedziņa
Vai esi gatavs aizbraukt nezināmajā? Renault Koleos parāda savu patieso 4x4 raksturu!   

Atklāj apvidus auto labāko īpašību apvienojumu ar jaunās paaudzes motoriem, kuri apvieno ekonomiju ar veiktspēju. Pārkāp robežas!
Renault Koleos
Atbilde jebkuram izaicinājumam
Katra diena ir kā jauns piedzīvojums. Atsakies no pierastiem ceļiem, izmantojot All Mode 4x4 tehnoloģiju. 

Viegli pārslēdzies no 4x2 režīma uz Auto režīmu vai 4x4 Lock režīmu un izvēlies braukšanas režīmu, kas piemērots katrai situācijai.
Renault Koleos
Blue dCi un Tce dzinēji
Atjauninātajam Koleos ir pieejami divi spēka agregāti.


Tce 160 EDC
: ar turbokompresoru un tiešo degvielas iesmidzināšanu aprīkotais dzinējs attīsta 270 Nm griezes momentu un ir pieejams ar 7 pakāpju divsajūgu automātisko pārnesumkārbu, nodrošinot maksimālu braukšanas prieku. 

Blue dCi 190 X-Tronic All mode 4x4-i: 2 litru 190 ZS dzinējs apvienojumā ar visu riteņu piedziņu un 380 Nm griezes momentu nodrošina Koleos augstu veiktspēju jebkuros braukšanas apstākļos.

versija

Renault Koleos INITIALE PARIS

Tava unikālā pieredze!
Pamodini savas sajūtas
Metāliska, speciāla virsbūves krāsa - Ametista violeta, 19" riteņu diski ar dimanta spīdumu, apdare ar Nappa ādu ar dekoratīvu nošuvumu… Atklāj sev īpašo INITIALE PARIS versiju.

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Megane Grandtour
Megane Grandtour