KOLEOS

SUV Renault

Renault KOLEOS

dizains

Izjūti apvidus auto spēku

Iespaidīgas formas, komfortabls salons un harizma, kurai ir nozīme… Koleos - izteiksmīga personība vēl lielākam komfortam un baudai, ko rada braukšana.

GALERIJA


piedziņas sistēma

Renault Koleos

Reāla 4x4 piedziņa


Vai esi gatavs aizbraukt nezināmajā? Renault Koleos parāda savu patieso 4x4 raksturu!   

Atklāj apvidus auto labāko īpašību apvienojumu ar jaunās paaudzes motoriem, kuri apvieno ekonomiju ar veiktspēju. Pārkāp robežas!
Renault Koleos

Atbilde jebkuram izaicinājumam

Katra diena ir kā jauns piedzīvojums. Atsakies no pierastiem ceļiem, izmantojot All Mode 4x4 tehnoloģiju. 

Viegli pārslēdzies no 4x2 režīma uz Auto režīmu vai 4x4 Lock režīmu un izvēlies braukšanas režīmu, kas piemērots katrai situācijai.
Renault Koleos

2 jauni Blue dCi motori


Atklāj sev jauno Blue dCi motoru paaudzi, kuri izstrādāti, lai apvienotu produktivitāti un veiktspēju. 

Blue dCi 150 X-Tronic: priekšējā piedziņa nodrošina elastību un līganu gaitu un iespaido ar savu daudzpusību un ekonomiju. 

Blue dCi 190 X-Tronic 4x4: šis motors, kuram ir arī šķēršļa pārvarēšanas funkcija, pirmajā vietā liek jaudu un braukšanas prieku. Tas nodrošina lielisku elastību visos ātrumos kā garos braucienos, tā arī braucot pa bezceļiem.

versija

Renault Koleos INITIALE PARIS

Tava unikālā pieredze!

Pamodini savas sajūtas

Metāliska, speciāla virsbūves krāsa - Ametista violeta, 19" riteņu diski ar dimanta spīdumu, apdare ar Nappa ādu ar dekoratīvu nošuvumu… Atklāj sev īpašo INITIALE PARIS versiju.

Versijas un konfigurācija

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Kadjar

Similar models

Megane Grandtour