MEGANE

Renault MEGANE
dizains Kompakts hečbeks
Līniju harmonija, izteiksmīgas formas un izsmalcināta apdare… Vilinošs un dinamisks, Megane ar spilgtu individualitāti atklāj vēl elegantāku siluetu un tehnoloģijām bagātāku salonu.
skatīties galeriju

aprīkojums

inovācijas jūsu komfortam

Uzlabojiet jūsu ikdienas braukšanas pieredzi ar mūsu tehnoloģiju palīdzību – braukšanas palīgsistēmu Renault EASY DRIVE, borta multivides sistēmu EASY LINK vai MULTI-SENSE iestatījumiem.
Renault Megane
Piedzīvojiet jaunas sajūtas jūsu ceļojumos ar EASY LINK
Vai esat gatavi neaizmirstamai tehnoloģiski moderna automobiļa vadīšanas pieredzei? Pateicoties multivides sistēmai EASY LINK, kas ir savietojama ar  Android Auto™ un Apple CarPlay™, jums jaunajā Megane ir tūlītēja piekļuve visām tiešsaistes lietotnēm un funkcijām 9,3" centrālajā ekrānā.
Renault Megane
Personalizējiet jūsu braucienus ar MULTI-SENSE
Dzinēja skaņa un reakcijas, stūres iekārtas darbība, salona apgaismojuma izvēle un vadītāja ekrāna konfigurēšana… sistēma MULTI-SENSE piedāvā 4 braukšanas režīmus (MySense, Eco, Comfort un Sport), kas nodrošina automobiļu parametru iestatīšanu atbilstoši jūsu vēlmēm un noskaņojumam.
Renault Megane
Izmantojiet braukšanas palīgsistēmas Renault EASY DRIVE
Ceļojiet droši! EASY PILOT braukšanas palīgsistēma kustībai pilsētā un uz šosejas, aktīvais ātruma regulētājs Stop & Go, aktīvā avārijas bremzēšanas sistēma AEBS ar gājēju atpazīšanas funkciju… pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, mūsu braukšanas palīgistsēmas paaugstina drošību un padara vieglāku automobiļa vadīšanu.

versija

Megane R.S. Line

Jaunajam Megane R.S. Line piemīt sportisks raksturs un unikāla individualitāte.
sporta iedvesmots
Jaunā Megane R.S. Line āriene pievelk skatienus ar pārdomātām formām, raksturīgo priekšējo bamperu, R.S. saimei tipiskajiem hromētajiem izplūdes sistēmas uzgaļiem un īpašiem 17" vai 18" riteņu diskiem. Interjerā spēcīgus akcentus ienes dekoratīvie paneļi no oglekļa šķiedras, sArkanas nošuves, stūresrats ar ādas apdari un reljefu R.S. rombu, sporta pedāļi ar alumīnija uzlikām un sēdekļi ar Alcantara® apdari un integrētiem galvas balstiem.

versija

Megane Grandtour

Dizains, aprīkojums, tehnoloģijas, dzinēji… Megane Grandtour iemieso jaunā Megane hečbeka stila turpinājumu, kā arī jaunas ceļojumu dimensijas garantiju.
elegants un modulārs universālis
Muskuļotas riteņu arkas, izteiksmīgas kontūras, rekordliels iekraušanas garums, plašs un modulārs bagāžas nodalījums, kā arī daudzi sīklietu glabāšanas nodalījumi… Megane Grandtour – jauns universālis, kas apvieno eleganci un vispusību.  

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
atklājiet sev līdzīgus modeļus
Megane Grandtour
Megane Grandtour
Captur
Captur