RENAULT MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID
kompakts hečbeks, tagad pieejams hibrīda versijā ar uzlādes iespēju
MEGANE TAGAD PIEEJAMS HIBRĪDA VERSIJĀ AR UZLĀDES IESPĒJU

Aprīkots ar E-Tech Plug-in Hybrid dzinēju, Megane apvieno labāko no divām pasaulēm, nodrošinot unikālu braukšanas pieredzi. Darba nedēļas laikā, pateicoties ikdienas uzlādei, izmantojiet elektrisko režīmu, savukārt brīvdienās pārslēdzieties uz hibrīda režīmu un neraizējieties par nobraukuma rezervi.

skatīties galeriju
VISAS MEGANE PRIEKŠROCĪBAS, TAGAD HYBRID PLUG-IN VERSIJĀ!
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
personalizēšanas sistēma MULTI-SENSE
No salona apgaismojuma līdz pat dzinēja skaņai. Izvēlieties kādu no trim braukšanas režīmiem (Pure, MySense vai Sport). Personalizējiet atmosfēru savā Megane atbilstoši vēlmēm un noskaņojumam. Pure režīmā brauciet ar 100% elektrisko piedziņu ar ātrumu līdz 135 km/h. Izvēlieties MySense režīmu, lai pilnībā izmantotu visas hibrīdsistēmas priekšrocības, tai automātiski pielāgojoties jūsu braukšanas stilam, vai Sport, lai iegūtu maksimālu dinamiku un spilgtu braukšanas pieredzi.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
tehnoloģijām bagāts kokpits
Nosakiet uzlādes staciju atrašanās vietu kartē un ieprogrammējiet baterijas uzlādi tieši Easy Link ekrānā. Izmantojiet personalizējamo vadītāja ekrānu, lai pārraudzītu baterijas uzlādes līmeni, izmantotu novatoriskas vadītāja palīgsistēmas un skatītu navigācijas informāciju.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
uzlādes kabeļi
Padariet uzlādi vienkāršāku! Mājās, darbavietā vai publiskajā uzlādes stacijā... uzlādējiet savu Megane E-Tech Plug-in Hybrid tikai 3 stundu laikā publiskajā uzlādes stacijā (16 A)* vai 5 stundās (10 A) no mājas kontaktligzdas.
* Flexi lādētāja un WallBox uzlādes kabeļi ir pieejami kā piederumi.

dzinējs

HIBRĪDS AR UZLĀDES IESPĒJU

Aizgūta tieši no F1, Megane E-Tech Plug-in Hybrid* tehnoloģija divus elektromotorus apvieno ar 1,6 litru benzīna dzinēju. Braukšanas pieredze ar to sniegs neticamu prieku.
* Pieejams, sākot no Zen aprīkojuma līmeņa.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
Universāls hečbeks
Dodieties braucienos bez ierobežojumiem, kas saistīti ar degvielas patēriņu, jo jūsu Megane E-Tech Plug-in Hybrid sniedzamība elektriskajā režīmā jauktajā ciklā ir 50 km*. Ikdienā vai atvaļinājumā izbaudiet pārvietošanās brīvību. Pārslēdzieties starp hibrīda un elektrisko piedziņu un brauciet bez bažām par sniedzamību.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
Unikāls braukšanas prieks
Vienmērīga un klusa braukšana, izcila atsaucība un dinamisks, pilnībā elektrisks paātrinājums, kolīdz uzsākat kustību... Megane E-Tech Plug-in Hybrid apvieno novatorisku daudzrežīmu transmisiju un jaunākās paaudzes hibrīda iekārtu ar 160 ZS jaudu, kas sniedz nepārspējamu braukšanas prieku.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
Optimizēts degvielas patēriņš
Pateicoties E-Tech Plug-in Hybrid tehnoloģijai, spēka agregāts vienmēr tiek iedarbināts elektriskajā režīmā, un tas ievērojami samazina degvielas patēriņu un CO2 izmešus gan īsos, gan garākos braucienos (līdz 70%*). Lai panāktu vēl labāku ekonomiju, izmantojiet transmisijas režīmu "B", kas maksimāli palielina enerģijas atgūšanu palēnināšanās un bremzēšanas laikā.
WLTP (Pasaules vienotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra): jaunais protokols nodrošina precīzākus rezultātus, kas ir tuvāki ikdienas ekspluatācijas rādītājiem nekā tie, ko ieguva ar NEDC protokolu.
* WLTP jauktajā ciklā (nepieciešams galīgais apstiprinājums)
ATKLĀJIET SEV LĪDZĪGUS MODEĻUS
Similar models
Megane Grandtour
Similar models
Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid