TALISMAN Grandtour

ESI VADĪBĀ

Renault TALISMAN Grandtour

Ārējais dizains

Renault TALISMAN Grandtour

Elegants dizains

Iekārtojies ērtāk pie Renault TALISMAN Grandtour stūres. Dinamisks, moderns universāls ar harmonisku, izsmalcinātu virsbūves līniju un izteiksmīgu dizainu.
Renault TALISMAN Grandtour

Izvēlies eleganci

Izstrādāts, lai nodrošinātu komfortu vadītājam un pasažieriem, Renault TALISMAN Grandtour izceļas ar aristokrātisku līniju un eleganci. Izteiksmīgā priekšdaļa, spēcīgie dzinēja pārsedzes izliekumi, raksturīgais LED gaismu izvietojums un viegli lejupejošā jumta līnija piešķir tā slaidajam siluetam dinamiku. Zibenīgi atpazīstams, Renault TALISMAN Grandtour piesaista skatienus.
Renault TALISMAN Grandtour

Īpaši daudz vietas pasažieriem un bagāžai

Plašais Renault TALISMAN Grandtour bagāžas nodalījums atvieglos izbraucienus brīvdienās un nedēļas nogalēs. Platais atvērums, zemu novietotais slieksnis un līdzenā grīda atvieglo visas ģimenes bagāžas ievietošanu. Pietiek vienīgi ar kājas horizontālu kustību zem aizmugurējā bufera, lai aktivizētu bagāžas nodalījuma pārsega elektronisko atvēršanos. Tevi gaida ļoti patīkami brīži...

Salona dizains

Renault TALISMAN Grandtour

Atklāj izsmalcināto interjera dizainu katrā detaļā

Tu būsi apburts ar plašo salonu un tā augstas kvalitātes apdari, kā arī pieeju inovācijas tehnoloģijām.
Renault TALISMAN Grandtour

Komforts, funkcionalitāte vai braukšanas prieks? Tev vairs nav jāizvēlas!

Sajūti plašumu Renault TALISMAN Grandtour salonā! Ļoti plašais salons aicina atslābināties un aizmirst ikdienu. Ērtie sēdekļi pārsteidz ar iespaidīgām regulēšanas iespējām. Ventilācijas, apsildes un masāžas funkcijas nodrošina, ka ikviens brauciens ir patīkams un ļauj aizmirst ikdienu. Multi-Sense sistēma ļauj personalizēt braukšanas stilu atkarībā no tā, kas Tev patīk, un nodrošina maksimālu komfortu, pateicoties Electronic Damper Control (elektroniska amortizācijas kontrole) un 4Control (4 riteņu stūrēšanas palīgs) sistēmām.
Renault TALISMAN Grandtour

Liec likmi uz vadīšanas precizitāti

Augsti tehnoloģiskas sistēmas MULTI-SENSE un 4CONTROL nodrošinās unikālu vadīšanas pieredzi. Izjūti īpašo vadīšanas gandarījuma sajūtu.

Renault TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Renault TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Elegantais un plašais Renault TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS - tā ir ekskluzīva versija. Izjūti unikālu gandarījumu no vadīšanas un aprīkojuma augsto līmeni.

Tava pašizpaušanās

19'' collīgi vieglmetālu melni diski, īpaša virsbūves krāsa - violeta Amethyste, hromēti ārējie elementi, oriģināla lukturu līnija. Tas viss liecina par rakstura spēku un modeļa mūsdienīgumu. Tā unikālo estētiku izceļ virsbūves līnijas elegance un harmonija.

Izjūti biznesa klases komfortu

Renault TALISMAN Grandtour versijas INITIALE PARIS salons raksturojas ar īpašu pieeju detaļu piemeklēšanā un pašu vērtīgāko materiālu izmantošanā. Priekšējais sēdeklis apsildāms, ar masāžas funkciju un ventilāciju nodrošina nepārspējamu komfortu apvienojumā ar izsmalcinātu ādas apšuvumu Nappa. Uzstādi personīgos vadīšanas režīma iestatījumus, izmantojot sistēmu MULTI-SENSE, apvienojoša sistēmas 4CONTROL, vadāmās piekares un automātiskās pārnesumkārbas darbu ar dubulto sajūgu EDC.

Ekskluzīvs izpildījums prasīgiem

Liec likmi uz ekskluzīvo versiju INITIALE PARIS, kas izsaka Renault tehnoloģiskās kompetences kvintesenci, kuras izveidošanas mērķis bija sagādāt gandarījumu vadītājam un pasažieriem.

Versijas un konfigurācija

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

KOLEOS

SĀKOT NO 27 410 €
Similar models

Jaunais ESPACE

SĀKOT NO 37 610 €
Similar models

Jaunais TALISMAN

SĀKOT NO 26 090 €