Renault TALISMAN

Aprīkojums

Multi-sense

Renault TALISMAN

Izvēlies automašīnas vadības stilu atkarībā no vajadzības

Izvēlies vienu no MULTI-SENSE piedāvātajiem 5 vadības režīmiem:
-Komforta režīms- elastīga automašīnas vadība un komfortabli sēdekļi ar masāžas funkciju,
-Sporta režīms- apņēmīgs braukšanas stils un stingrāka piekare,
-Eko režīms- optimāla dzinēja reakcija un mazs degvielas patēriņš,
-Neitrālais režīms- stabilitāte, liela manevrētspēja un maksimāla ērtība ikdienas braucieniem,
-Personiskais režīms- personisko MULTI-SENSE iestatījumu saglabāšanai.
Renault TALISMAN

4CONTROL: 4 vadāmu riteņu sistēma

Izbaudi dinamisku braukšanu un pilnīgu stabilitāti uz ceļa, pateicoties 4CONTROL sistēmai. Sistēma 4CONTROL regulē Renault TALISMAN riteņu pagriezienu vairāk nekā 100 reizes sekundē. Uzlabota vadības precizitāte - tas ir arī vienreizējs pagrieziena rādiuss, kas aizmugurē sasniedz 3,5°. Sajūta, it kā riteņu bāze manevrēšanas laikā samazinātos. Pateicoties sistēmai 4CONTROL braucot pa pilsētu elegantais sedans kļūst tik pat izveicīgs kā neliels pilsētas automobilis.
Renault TALISMAN

Regulējamā piekare: jauna komforta zona

Amortizatori ar maināmiem raksturlielumiem vada piekari atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma. Sistēma nepārtraukti analīzē ceļa apstākļus, riteņu pagrieziena leņķi un bremzēšanas spēku tādejādi nodrošinot izvēlētā braukšanas režīma parametru ievērošanu.
Renault TALISMAN

Ambientais salona apgaismojums

Izvēlies atbilstoši savai gaumei salona apgaismojumu: zils, sarkans, zaļš, sēpijas toņos vai violets.
Renault TALISMAN

Vienkārša sistēmas MULTI-SENSE vadība

Viegla pieeja sistēmas MULTI-SENSE izvēlnei no planšetes R-Link 2 multimediju ekrāna. Braukšanas režīma izvēlei var izmantot uz centrālās konsoles novietoto ātrās pieejas regulatoru. Ātrās pieejas regulators atļauj arī ātri pāriet uz vienu no diviem izvēlētajiem braukšanas režīmiem.

Komforts

Ienirt mājīgā interjera atmosfērā

Renault TALISMAN

Stilīgs sveiciens

Pietiek vien pienākt tuvāk ar Renault Hands Free aprīkotam Renault TALISMAN un tas Tevi atpazīs. Ieslēgsies dienas gaismas lukturi, aktivizēsies centrālais displejs un ekrāns R-Link 2, kā arī - atkarībā no aprīkojuma līmeņa - atlocīsies sānu atpakaļskata spoguļi un ieslēgsies salona apgaismojums. Elektriski regulējamie sēdekļi ieņems stāvokli atbilstoši iepriekš iestatītajam regulējumam. lai atvieglotu izkāpšanu no salona vadītāja sēdeklis par 5 cm pārvietojas uz aizmuguri. Attālinoties no automašīnas Renault TALISMAN automātiski bloķē durvis un dod gaismas signālu.
Renault TALISMAN

Izjūti sēdekļu neatkārtojamo komfortu

Izbaudi neatkārtojamo salona komfortu ikdienas braucienu laikā. Renault TALISMAN sēdekļi ir aprīkoti ar pagalvjiem, kas novērš mugurkaula kakla daļas traumas. Vadītāja sēdeklis ar masāžas funkciju nodrošinās tūlītēju muguras atslābināšanos no jostas daļas līdz pat visaugtākajiem mugurkaula punktiem. Pateicoties apsildes un ventilēšanas funkcijām priekšējie sēdekļi nodrošina augstu siltuma komfortu neatkarīgi no laika apstākļiem. Atmiņa iespējams noglabāt līdz 6 elektriskās regulēšanas iestatījumiem.

Renault TALISMAN praktiskie nodalījumi atvieglo dzīvi

Renault TALISMAN ir liels skaits praktisku glabāšanas nodalījumu. Centrālās konsoles rokas balstā ir plašs glabāšanas nodalījums, kurš automašīnās ar EDC tiek arī atvēsināts*. Kopumā automašīnas salonā esošo bagāžas nodalījumu kopējais tilpums ir 25 litri. Bagāžas nodalījums ar 608 litru lielu ietilpību. Kā iespējams ērti atvērt bagāžas nodalījumu? To iespējams atvērt, neizmantojot rokas - pietiek ar kāju novilkt zem aizmugurējā bufera u bagāžnieka vāks automātiski atvērsies.
*Pieejams tikai kopā ar automātisko pārnesumu kārbu EDC.
Renault TALISMAN

Gudrā kondicionēšanas sistēma rūpējas par komfortu

Renault TALISMAN kondicionēšanas sistēma izmērīs un noregulēs gaisa mitruma līmeni salonā, kontrolēt gaisa kvalitāti palīdzēs arī multimediālās sistēmas R-Link 2 displejs. Režīms "clean" samazinās baktēriju un alergēnu daudzumu. Savukārt režīms "relax" nodrošinās patīkamu atmosfēru pateicoties gaisa jonizācijai.

Mutimediji

Mutlimediju sistēmai R-Link 2

Renault TALISMAN

Atklāj vadības komfortu pateicoties mutlimediju sistēmai R-Link 2

Lietošanā vienkārša un intuitīva mutimediālā sistēma R-Link 2 ļauj personificēt ikvienu brauciena elementu. Izvēlies centrālā displeja krāsu, attēlojamo paziņojumu veidu un stilu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir sistēmas R-Link 2 galvenais ekrāns, radio, navigācija, gaisa kondicionēšanas sistēma vai priekšējo sēdekļu vai MULTI-SENSE sistēmas regulēšanas parametri - visam ir iespējams iestatīt personisko regulējumu. Atmiņā iespējams saglabāt līdz 6 dažādiem personiskajiem iestatījumiem. Ar sensorā ekrāna palīdzību iespējams viegli piekļūt iecienītajiem multimedijiem, navigācijas un vadības atbalsta iestatījumiem.
Renault TALISMAN

Inovatīvās funkcijas

Izmanto daudzveidīgās dažādu kategoriju funkcijas. Nospiežot pogu "Navigācija" lieto TomTom®karti. Nospiežot "Multimediji" iegūsti pieeju mūzikai, fotogrāfijām un videofailiem* no portatīvajām ierīcēm. Ar Bluetooth®starpniecību pieslēdzies pie balss sakaru sistēmas un aktivizē SMS lasīšanu izvēlnē "Telefons". Noregulē automašīnas vadības sistēmas izvēlnē "Automašīna".
*Fotogrāfiju un videofailu caurskatīšana iespējama tikai automašīnai stāvot.
Renault TALISMAN

Uzticami sakari

Ar Bluetooth®aprīkotā multimediju sistēma R-Link 2 pieslēgsies viedtālrunim un atvieglos telefona zvanu veikšanu. Uzlādē portatīvās ierīces ar USB palīdzību un dalieties ar mūziku no ārējiem avotiem izmantojot USB, SD vai jack pieslēgligzdu. Lai nodrošinātu maksimālu vadības drošību multimedijus iespējams vadīt ar balsi. Funkcijas SMS to speech vai Text to speech ļauj lasīt SMS vai elektroniskā pasta paziņojumus. Savukārt sistēma R-Link 2 izlasīs SMS vai elektroniskā pasta paziņojumus vienlaicīgi nodrošinot gan komfortu, gan drošību.

Tehnoloģijas

Jaunākās tehnoloģijas

Renault TALISMAN

Easy Park Assist

Ir brīva stāvvieta? Laiks pastrādāt Easy Park Assist sistēmai, kas izmērīs brīvo vietu un noteiks automašīnas kustības trajektoriju. Gāzes un bremzes pedāļa izmantošana, kā arī ātrumu pārslēgšana ir Tavā ziņā. Parkošanās atbalsta sistēma priekšā/aizmugurē/sānos un atpakaļskata kamera ievērojami atvieglos šos manevrus.
Renault TALISMAN

Telpiskās skaņas sistēma Bose® Surround

Braucienu jo patīkamāku padarīs telpiskās skaņas sistēma Bose®Surround. Visā salonā izvietotie 13 augstas efektivitātes skaļruņi, kas darbojas kopā ar tehnoloģiju Bose Centerpoint2®, nodrošinās vienreizējas skaņu izjūtas.
Renault TALISMAN

Atbalsta sistēma kustības uzsākšanai pret kalnu

Lai atvieglotu kustības uzsākšanu pret kalnu Renault TALISMAN ir apgādāts ar sistēmu, kas nosaka nogāzes slīpumu un uz pāris sekundēm notur automašīnu, lai ļautu netraucēti uzsākt kustību.
Renault TALISMAN

Renault Hands Free karte

Renault Hands Free karte ir izstrādāta pilnīgi no jauna un aprīkota ar sveiciena funkciju.
Renault TALISMAN

Ievēro drošu distanci

Pateicoties aktīvam ātruma regulatoram Renault TALISMAN iespējams viegli iestatīt kustības ātrumu.
Renault TALISMAN

Aizmugurē braucošo automašīnu gaismas vairāk nežilbinās

Elektrohromais atpakaļskata spogulis braukšanas laikā nodrošinās vizuālo komfortu. Iekšējais spogulis aptumšojas gan dienā, kad saules stari nokļūst uz aizmugurējā stikla, gan naktī, kad aizmugurē braucošo automašīnu gaismas var apžilbināt vadītāju.
Renault TALISMAN

Esi pamanāms

Dienas gaismas, tuvās gaismas lukturi, gabarītu gaismas, stop-signāls un pagriezienu rādītāji. Automašīnas apgaismojumu pilnībā nodrošina gaismas diožu tehnoloģijas, pateicoties kurām tu uz ceļa esi pamanāms. Vietās ar vāju apgaismojumu pie ātruma līdz 40 km/h labāku redzamību nodrošinās miglas lukturi un pagriezienu izgaismošanas funkcija.

Drošība

Renault TALISMAN

Visio sistēma

Pateicoties virs priekšējā stikla novietotajai kamerai Visio sistēma darbojas kā pilots, kas drošības paaugstināšanas un vadības komforta nolūkos virza vadītāju. Visio sistēma sastāv no trim sistēmām:
- Ātruma pārsniegšanas brīdinājuma sistēma ar ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu.
- Kustības joslas ievērošanas sistēma.
- Sistēma automātiskai tālo gaismu pārslēgšana uz tuvajām gaismām. Visio sistēma izvēlas Renault TALISMAN lukturu spožumu atbilstoši ceļa situācijai. Pateicoties uz priekšējā stikla novietotajai kamerai tālo gaismu pārslēgšana uz tuvajām notiek automātiski - konstatējot pretim braucošu automašīnu vai iebraucot apdzīvotā vietā (apgaismotā ceļa posmā).
Renault TALISMAN

Drošas distances kontroles sistēma un ekstrēmās bremzēšanas atbalsta aktīvā sistēma (AEBS)

Drošas distances kontroles sistēma brīdinās par maksimālu pietuvošanos priekšā braucošajai automašīnai. Gadījumā, ja radīsies sadursmes risks, automātiski ieslēgsies ekstrēmās bremzēšanas atbalsta aktīvā sistēma:
- Ja vadītājs jau bremzē, sistēma palielinās bremzēšanas spēku;
- Ja vadītājs nebremzē, sistēma uzsāks bremzēšanu, lai izvairītos no sadursmes, tomēr pilnībā apstādināt automašīnu var tikai vadītājs.
Renault TALISMAN

Aklās zonas kontroles sistēma

Ieslēdzot pagrieziena rādītājus sistēma ar buferu sānu malās iestrādāto sensoru palīdzību nosaka aklajā zonā esošās automašīnas. Brīdinājuma signāli par apdraudējumu tiek parādīti ar indikatoriem, kas novietoti Renault TALISMAN atpakaļskata spoguļos.
Renault TALISMAN

ISOFIX sistēma

Renault TALISMAN aizmugurējos sānu sēdekļos iespējams viegli uzstādīt 2 bērnu sēdeklīšus - izmantojot ISOFIX stiprinājumu, kuri atbilst jaunajiem i-Size standartiem. Ar 3 drošības jostām aprīkotajos aizmugures sēdekļos iespējams novietot arī 3 standarta bērnu sēdeklīšus.

Dzinējiem

Dzinēju raksturojums

Renault TALISMAN

Automātiskā pārnesumu kārba EDC ar dubulto sajūgu

Automātiskā pārnesumu kārba EDC ar dubulto sajūgu vadītājus vienkārši sajūsmina. Pārnesumu kārba EDC apvieno automātiskās pārnesumu kārbas komfortu ar mehāniskās pārnesumu kārbas reakcijas ātrumu un vienkāršību. Kārba ar 6 vai 7 ātrumiem, atkarībā no dzinēja tipa, nodrošinās elastīgumu, dinamiku un degvielas patēriņa samazinājumu. papildus minētajam pārnesumu kārbas EDC darbība un reakcijas ātrums [piemērojas izvēlētajam braukšanas režīmam. Ko vēl vairāk var vēlēties?
Renault TALISMAN

Driving Eco 2 funkcija

Ierobežojot degvielas patēriņu ar funkciju Driving Eco 2 ir iespējams to samazināt pat par 35%! Eco 2 funkcija samazina dzinēja griezes momentu, ierobežojot paātrinājumu, vienlaicīgi saglabājot pietiekamu jaudu un vadīšanas komfortu. Lai uzlabotu vadīšanas parametrus iespējams izmantot arī funkciju "Eco coaching". Sistēma informēs par vadīšanas raksturlielumiem un sniegs padomus, kā tos optimizēt.
Renault TALISMAN

Optimizēta aerodinamika

Vai zināji, ka pie ātruma 50 km/h un 130 km/h aerodinamiskā pretestība ir atbildīga par attiecīgi 50% un 85% no degvielas patēriņa? Lai samazinātu aerodinamiskās pretestības rezultātā radušos enerģijas zudumus, mūsu inženieri un dizaineri apvienoja savus spēkus. Vadāmi gaisa aizvari, gaisa plūsmas vadīšana dzinēja nodalījumā, gaisa aizsegs, dzinēja karteris...visi šie elementi ir izstrādāti tādā veidā, lai optimizētu Renault TALISMAN aerodinamiku un efektivitāti.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

KOLEOS

SĀKOT NO 27 410 €
Similar models

Jaunais ESPACE

SĀKOT NO 37 610 €
Similar models

Jaunais TALISMAN Grandtour

SĀKOT NO 26 950 €