Renault ZOE

Dizains

ĀRĒJAIS DIZAINS

Parādi savu raksturu

Jaunas krāsas, raksturīgā Full LED lukturu gaismas līnija, hologrammas logo un hromētas radiatora restes - pateicoties vēl raksturīgākām formām, ZOE demonstrē savu spilgto  personību.

SALONA DIZAINS

Elegants interjers high-tech stilā

Modernizēts informācijas panelis, izsmalcināta apdare, mīksti sēdekļi, ietilpīgi nodalījumi mantu glabāšanai un vēl daudz kas cits.  Jūties komfortabli ērtos 100% otrreiz pārstrādājamos tekstila materiālos, kas apvieno komfortu ar rūpēm par apkārtējo vidi.
Renault ZOE

Multimediju sistēma EASY LINK

Pateicoties 7" vai 9,3" skārienjutīgajam ekrānam, ZOE multimediju saturs ir vienmēr viegli pieejams.
Renault ZOE

Apdare no otrreiz pārstrādājamiem materiāliem.

Apvieno komfortu un rūpes par apkārtējo vidi - izbaudi ērtus 100%  otrreiz pārstrādājamos materiālus.
Renault ZOE

10" indikatoru un rādītāju displejs

Uzzini visu nepieciešamo informāciju par elektriskā automobiļa vadīšanu: ekonometrs, pamata auto vadības palīgsistēmas, informācija par navigāciju vai nobraucamo attālumu.
Renault ZOE

Stūre High-tech stilā

Izbaudi auto vadīšanas komfortu, pateicoties ZOE stūrei. Jebkura vadības elementa nospiešana atvieglos ikdienas uzdevumu veikšanu
Renault ZOE

Elegance un tehnoloģija

ZOE salons ir veidots izmantojot tos pašus tekstilmateriālus, kurus apdarē - 100% otrreiz pārstrādājamus, kā arī aprīkots ar lieliem ekrāniem, hromētu apdari un daudziem ietilpīgiem mantu glabāšanas nodalījumiem.
Renault ZOE

Viedtālruņa indukcijas lādētājs

Novieto tālruni zem centrālās konsoles. Tas vienmēr būs redzams un uzlādēsies bezvadu režīmā.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais CLIO E-TECH Hybrid

Similar models

Jaunais CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

Similar models

CLIO