Jaunais ZOE

Jaunais Renault CONNECT piedāvājums vienkāršos tavu mobilitāti

Multimediju sistēma EASY LINK ar 9,3" ekrānu

Īsts inteliģents borta dators ar intuitīvi saprotamu multimediju sistēmu EASY LINK, ļauj tev  ārkārtīgi vienkārši kontrolēt visas automašīnas funkcijas.

Ieslēdz navigācijas sistēmu, droši veici zvanus, izmantojot Bluetooth, klausies iecienītākās radiostacijas un izmanto viedtālruņa aplikācijas tieši automašīnas displejā, pateicoties saderībai ar Android Auto ™ un Apple CarPlay ™.

Brauc, kur vēlas tava sirds

Borta navigācija EASY LINK ekrānā ir tiešā veidā savienota ar Tom Tom * pakalpojumiem un reālā laika režīmā sniedz dažādu informāciju, piemēram: situācija uz ceļa, bīstamās zonas, laika apstākļus, uzlādes punktu atrašanās vietu un pieejamību ...

Vai ir kādas šaubas par galamērķa adresi? Lai meklētu Google adresēs, pietiek ar diviem līdz trim atslēgvārdiem *. Tikpat vienkārši un efektīvi kā Google Maps!

* Tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami 3 gadus pēc pirkuma datuma, un tie ir iekļauti automašīnas cenā.

Ceļo ar vienmēr atjaunotām kartēm

Brauc droši: tiešsaistes pakalpojumi ir iekļauti automašīnas cenā 3 gadus no pirkuma datuma.

Turklāt izvēlētās valsts atjaunināšana notiek automātiski. Tev pašam nekas nav jādara!

Tu vari atjaunināt citu Eiropas valstu kartes vai mainīt izvēlēto valsti veikalā Renault CONNECT.

Pateicoties MY Renault, tu vari attālināti vadīt jauno ZOE!

Lejupielādē lietotni MY Renault un izmanto plašo tiešsaistes pakalpojumu klāstu, kas pieejams 3 gadus bez maksas (iekļauts automašīnas cenā):
  • Transportlīdzekļa atrašanās vieta  MY Renault lietotnē
  • Navigācija "no durvīm līdz durvīm": pēc automašīnas novietošanas ieslēdz navigācijas sistēmu viedtālrunī, lietotnē MY Renault, un ļauj sevi vadīt līdz galamērķim;
  • Seko līdzi akumulatora uzlādes stāvoklim un atlikušajam nobraucamajam attālumam reālā laika režīmā;
  • Ieprogrammē uzlādi ekonomisko tarifu laikā, lai ietaupītu vēl vairāk;
  • Ieslēdz vai ieprogrammē gaisa kondicionēšanas vai apkures sistēmas tā, lai tieši pirms ceļojuma sākuma salonā būtu noteikta temperatūra.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais CLIO E-TECH Hybrid

SĀKOT NO 19 580 €
Similar models

Jaunais CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

SĀKOT NO 28 900 €
Similar models

CLIO

SĀKOT NO 12 040 €