progresīvas braukšanas palīgsistēmas un programma human first

20 progresīvas braukšanas palīgsistēmas

Renault Arkana

parkošanās palīgsistēmas

driver-assistance systems - Renault Arkana E-Tech full hybrid
easy pilot
Ar šo sistēmu, kas apvieno aktīvo ātruma kontroli, Stop & Go un joslas ieturēšanu, jūs varat mierīgi doties ceļā. Tā aprēķina ideālu drošo attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un attiecīgi pielāgo Renault Arkana ātrumu. Tiklīdz satiksme palēnināsies, automobilis samazinās ātruma vai apstāsies un automātiski atsāks kustību. Lai jūs būtu drošībā, sistēma tur automobili braukšanas joslā.
kā arī

parkošanās palīgsistēmas

park assist - adas - Renault Arkana E-Tech full hybrid
360° apkārtnes skats drošai manevrēšanai. Renault Arkana ir aprīkots ar 4 kamerām, kas būtiski atvieglo parkošanos, multivides sistēmas ekrānā parādot jūsu automobiļa apkārtni.
kā arī

safety

safety - adas - Renault Arkana E-Tech full hybrid
aktīvā avārijas bremzēšanas palīgsistēma
Aktīvā avārijas bremzēšanas palīgsistēma palīdz vadītājam un paaugstina visu satiksmes dalībnieku drošību. Ja sistēma nosaka gājēju, kas tuvojas no priekšas vai sāniem, tā automātiski bremzē un, ja nepieciešams, apstādina automobili.
rear cross traffic alert - safety - Renault Arkana E-Tech full hybrid
palīgsistēma izbraukšanai no stāvvietas
Ar Renault Arkana izbraukt atpakaļgaitā no stāvvietas ir vienkārši un droši. Sistēma brīdina par šķēršļiem vai transportlīdzekļiem, kas tuvojas no sāniem.
lane departure warning - safety - Renault Arkana E-Tech full hybrid
joslas pamešanas brīdinājums
Ja automobilis šķērso nepārtrauktu vai pārtrauktu joslas līniju, sistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un stūres vibrāciju.
lane keeping assist - safety - Renault Arkana E-Tech full hybrid
joslas ieturēšanas palīgsistēma
Ja nejauši šķērsosiet nepārtrauktu vai pārtrauktu joslas līniju un nebūsiet ieslēguši pagrieziena rādītāju, stūres iekārta ar nelieliem impulsiem koriģēs kustības trajektoriju, lai automobilis atgrieztos savas joslas centrā. Sistēma strādā ātruma diapazonā no 70 līdz 160 km/h.
automatic high/low beam - safety - Renault Arkana E-Tech full hybrid
automātiskā tālo gaismu pārslēgšana
Izbaudiet izcilu braukšanas komfortu arī sliktas redzamības apstākļos. Kamera vējstikla augšdaļā analizē gaismas plūsmu un automātiski pārslēdz priekšējos lukturus starp tālajām un tuvajām gaismām.
blind spot warning - safety - Renault Arkana E-Tech full hybrid
aklo zonu kontrole
Sistēma automātiski aktivizējas, kad braukšanas ātrums pārsniedz 15 km/h, un brīdina ar vizuāliem signāliem par transportlīdzekļiem, kas nav vadītāja redzes laukā.
traffic sign recognition with speed alert - safety - Renault Arkana E-Tech full hybrid
brīdinājums par ātruma ierobežojuma pārsniegšanu un ceļa zīmju atpazīšana
Izmantojot kameru, kas izvietota aiz salona atpakaļskata spoguļa, sistēma instrumentu panelī informē par ātruma ierobežojumiem, kā arī brīdina par to pārsniegšanu.
traffic-sign recognition - safety - Renault Arkana E-Tech full hybrid
ceļa zīmju atpazīšanas sistēma
Kameras reģistrētie ātruma ierobežojumi tiek rpaādīti mērinstrumentu panelī.