hibrīddzinēji

dzinējs

Renault Clio E-tech full hybrid
E-TECH FULL HYBRID DZINĒJS AR 145 ZS
Elektromobilis bez uzlādes: līdz 80% pilsētas braukšanas elektriskā režīmā bez nepieciešamības pieslēgties elektrotīklam. Ievērojami paaugstināts braukšanas komforts, līdz pat 40% zemāks degvielas patēriņš un samazināta CO2* emisija.
IEKŠDEDZES DZINĒJS
Benzīna dzinējs ir pieejams 90 ZS versijā. Tas ir optimāli pielāgots visdažādākajiem ekspluatācijas apstākļiem un piedāvā kontrolētu degvielas patēriņu. Tas apvieno ekonomiju un braukšanas prieku.
LPG DZINĒJS
Benzīna un sašķidrinātās naftas gāzes (LPG) divu degvielu dzinējs ir lieliska alternatīva, lai samazinātu CO2 emisiju un ietaupītu degvielu, ceļojot pa Eiropu. Izbaudiet tā daudzpusību, jo nobraukums ar pilnām degvielas tvertnēm ir līdz 1100 km**.

* atkarībā no akumulatora uzlādes līmeņa un braukšanas stila – avots WLTP, kombinētais cikls, 2023. gada marts.
** atkarībā no braukšanas stila – avots WLTP, kombinētais cikls, 2023. gada marts.


E-Tech full hybrid

Labākais no hibrīdiem
Pilsētā līdz 80% laika ir iespējams braukt elektriskajā režīmā un ietaupīt līdz pat 40% degvielas. Automobili nav nepieciešams pieslēgt elektrotīklam, jo akumulators uzlādējas, kad bremzējat un palēnināt ātrumu.
145 ZS
E-Tech full hybrid dzinējs
80%
braucienu pilsētā tiek veikti elektriskajā režīmā*
40%
zemāks degvielas patēriņš**
900 km
nobraukuma rezerve***

*atkarībā no akumulatora uzlādes līmeņa un braukšanas stila / Renault iekšējais avots / 2023. gads.
**E-Tech full hybrid dzinējam, salīdzinot ar iekšdedzes dzinēju un atkarībā no braukšanas stila, saskaņā ar WLTP datiem, pilsētas cikls, 2023. gada marts.
***atkarībā no akumulatora uzlādes līmeņa un braukšanas stila – avots WLTP, kombinētais cikls, 2023. gada marts

Tehnoloģija
Renault Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid apvieno divus elektromotorus ar benzīna dzinēju. Multi-mode automātiskā pārnesumkārba izmanto 100% elektriskā režīma priekšrocības un ieslēdz iekšdedzes dzinēju, kad to prasa braukšanas apstākļi.
Galvenās iezīmes
Renault Clio E-Tech full hybrid
E-Tech full hybrid dzinējs ar 145 ZS nodrošina dinamisku, 100% elektrisku braukšanas uzsākšanu un dinamisku paātrinājumu. Akumulatora uzlādi braukšanas laikā nodrošina rekuperatīvā bremzēšana, kas palēnināšanas un bremzēšanas laikā kinētisko enerģiju pārvērš elektriskajā.
Degvielas patēriņa samazināšana
Renault Clio E-Tech full hybrid
Ietaupiet līdz pat 40% degvielas, braucot pilsētā, un sasniedziet kombinēto degvielas patēriņu 4,1 l/100 km (WLTP dati 2023. gada martā, var atšķirties atkarībā no versijas un aprīkojuma).
CO2 emisija
Renault Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid dzinējs ir vēl efektīvāks un videi draudzīgāks, jo tā CO2 izmeši ir samazināti līdz 93 g/km (saskaņā ar 2023. gada marta WLTP, var atšķirties atkarībā no versijas un aprīkojuma).
crit'air klasifikācija
Renault Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid atbilst Crit'air 1 sertifikāta prasībām, tāpēc ar to var braukt pilsētās, kur ir izveidotas zemu izmešu zonas. Tā ir reāla priekšrocība vairākās lielajās Eiropas pilsētās.

Iekšdedzes dzinējs

Renault Clio E-Tech full hybrid
Benzīna dzinējs
Renault Clio piedāvā benzīna dzinējus, kas ļauj izvēlēties atbilstoši jūsu prioritātēm – ekonomijai, efektivitātei vai veiktspējai. To kopīgās priekšrocības ir efektivitāte un braukšanas prieks.
Tehnoloģija
Jaunajam Renault Clio ar TCe90 dzinēju gāzu sadales mehānisma piedziņu nodrošina ķēde, kas samazina uzturēšanas izmaksas.
Galvenās iezīmes
Lai iegūtu visplašāko daudzpusību, izvēlieties TCe 90 benzīna dzinēju. Šis jaunākās paaudzes dzinējs nodrošinās optimālu degvielas ekonomiju gan uz vietējiem ceļiem, gan uz automaģistrālēm.

lpg

Veiktspēja bez kompromisiem
Zemi CO2 izmeši, degviela, kas pieejama visā Eiropā, un ievērojama ekonomija. Tam papildus braukšanas prieks un ievērojama nobraukuma rezerve līdz 1100 kilometriem ar abām degvielas tvertnēm (atkarībā no braukšanas stila – avots WLTP, kombinētais cikls, 2023. gada marts).
Tehnoloģija
Jaunais 100 ZS/170 Nm turbodzinējs piedāvā modernu divu degvielu sistēmu, kas ļauj to darināt ar benzīnu un sašķidrināto naftas gāzi (LPG). Automobiļi ar šo dzinēju atbilst Crit'air 1 sertifikāta prasībām, tāpēc ar tiem var brīvi braukt pilsētās, kur ir izveidotas zemu izmešu zonas
Galvenās iezīmes
Renault Clio versiju, kas aprīkota ar LPG dzinēju un 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, raksturo ātra reakcija, daudzpusība un pārliecība: motora darbība pielāgojas pieejamajai degvielai. Ar pilnu uzpildi ir iespējams nobraukt līdz pat 1100 km.