Renault CLIO

Augstākais drošības līmenis visiem

Piecas EURO NCAP zvaigznes CLIO


Renault CLIO ir saņēmis ārkārtīgi prestižo 5 zvaigžņu novērtējumu EURO NCAP drošības testos.
Renault Group bestselleru modeli ir pārbaudījis EURO NCAP saskaņā ar jaunu, stingrāku protokolu, kas ir spēkā kopš 2018. gada. Automašīna saņēma maksimālo novērtējumu un augstākos rezultātus starp visiem šobrīd tirgū esošajiem modeļiem. 

Viena no drošākajiem automašīnām

Ikoniskā CLIO piektā paaudze
Jau tagad var teikt, ka tas ir viens no pašiem drošākajiem pilsētas auto, kuru jebkad ir testējis EURO NCAP. Šis ir 22. Renault Group auto ar maksimālo - 5 zvaigžņu novērtējumu. Tik lieliska rezultāta sasniegšana bija iespējama pateicoties augstam pasīvās drošības līmenim un visplašākajam braukšanas palīdzības sistēmu klāstam savā klasē.

Optimāla virsbūves konstrukcija

CLIO tika izstrādāts uz CMF-B alianses jaunās modulārās platformas.
Tam ir optimāla virsbūves uzbūve, mainīta sēdekļu struktūra, drošības jostas ar pirotehniskiem spriegotājiem un sprieguma ierobežotāju, kas nodrošina lielisku saķeri neatkarīgi no ieņemtās pozas un vietas. Renault ir Fix4sure tehnoloģijas pārstāvis, kas garantē perfektu lietotāja ķermeņa turēšanu un izvairīšanos no izslīdēšanu no drošības jostām. Plašais CLIO salons ļauj ērti uzstādīt visus tirgū pieejamos bērnu sēdeklīšu modeļus priekšā un aizmugurē, pateicoties Isofix un I-size sistēmām. Ir padomāts arī par aizmugurē sēdošo pasažieru galvu aizsardzību sānu trieciena gadījumā.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais CLIO E-TECH Hybrid

Similar models

Jaunais CAPTUR

Similar models

ZOE