Renault CLIO

Motori


Detalizēta specifikācija

Uzzini par motoriem, kas pieejami katrai versijai

Sīkāka informācija par motoriem

BENZĪNS

SCe 65

Pievilcīga cena
Mūsdienīgs 3 cilindru motors, kas optimizēts braukšanai pilsētā, ir aprīkots ar piedziņas ķēdi, lai samazinātu ekspluatācijas izmaksas. 

TCe 100

Patiess prieks vadīt
Šis jaunais 100 ZS / 160Nm benzīna turbodzinējs nodrošina CLIO ātru reakciju, elastību un samazinātu degvielas patēriņu, bet piedziņas ķēde samazina ekspluatācijas izmaksas. Pieejams sekojošās versijās:
 • ar manuālo 6 ātrumu pārnesumkārbu (116 g / CO2 saskaņā ar WLTPi protokolu);
 • ar X-TRONIC automātisko pārnesumkārbu (maksimāla elastība pilsētā, pieejama 2020. gadā); ar manuālo pārnesumkārbu ar LPG (zemākas LPG degvielas izmaksas).

  TCe 130 FAP EDC

  Maksimāls komforts un veiktspēja
  130 ZS, 240 Nm griezes moments, 7 ātrumu EDC pārnesumkārba ar dubultu sajūgu un pārslēgšanas pogām uz stūres. Šis 4 cilindru turbodzinējs ar tiešo iesmidzināšanu nodrošina jaudu un īpašu braukšanas prieku.

  DĪZELIS

  Jaunākās paaudzes dīzeļdzinēji nodrošina lielāku vienkāršību

  Blue dCi 115

  Dīzeļdzinējs - tas ir prieks vadīt un maksimāla vienkāršība, pateicoties griezes momentam 260 Nm un manuālajai transmisijai ar 6 pārnesumiem. Ideāls dzinējs cilvēkiem, kuriem patīk ceļot!

  E-TECH

  E-TECH

  Jaunais Renault CLIO E-TECH ir automašīna ar hibrīda dzinēju, kas apvieno CLIO universalitāti un Renault Z.E pieredzi ar nepārspējamu diapazonu elektriskajā režīmā (pieejams 2020. gadā).
  Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

  Atklājiet sev līdzīgus modeļus

  Similar models

  Jaunais CLIO E-TECH Hybrid

  Similar models

  Jaunais CAPTUR

  Similar models

  ZOE