Clio

dzīves iedvesmots
Renault CLIO
dizains
Gracioza kompakta automašīna
Dinamisks profils, jutekliskas virsbūves līnijas, skaidri izteiktas sānu līnijas un jaunā lukturu līnija ar Full LED apgaismojumu. Clio no pirmā acu skatiena vilina ar savu stilu.
GALERIJA

aprīkojums

Ceļo viegli katru dienu

Tev iepatiksies to vadīt
Renault Clio
Vienmēr paliec kontaktā ar pasauli
Lielākais skārienekrāns savā kategorijā, kas ir aprīkots ar tiešsaistes navigāciju un Google Places galamērķu meklēšanu... Pateicoties Renault Connect, Clio nodrošinās ārkārtīgi vienkāršu piekļuvi tiešsaistes pakalpojumiem!
Renault Clio
Mūsdienīgas vadīšanas un parkošanās atbalsta sistēmas, kā arī drošības sistēma
Pilsētā vai ārpus tās, šī leģendārā automašīna vienmēr sargās tavu drošību, pateicoties automātiskajai straujas bremzēšanas sistēmai ar gājēju un riteņbraucēju konstatēšanas funkciju. Clio ir aprīkots ar tādām jaunākajām Renault EASY DRIVE tehnoloģijām, kā 360° kamera vai parkošanās palīdzības sistēma Easy Park Assist.

versija

Clio R.S. Line

Īpaša individualitāte no Renault Sport
Pateicoties savam sportiskajam siluetam, High-Tech kabīnei, inovatīvajām tehnoloģijām un dinamiskajai vadāmībai, Clio R.S. Line demonstrē savu unikālo sportisko raksturu un ir gatavs sportiskai braukšanai katru dienu.

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur
Captur
Zoe E-Tech electric
Zoe E-Tech electric