CLIO

dzīves iedvesmots

Renault CLIO

dizains

Gracioza kompakta automašīna

Dinamisks profils, jutekliskas virsbūves līnijas, skaidri izteiktas sānu līnijas un jaunā lukturu līnija ar Full LED apgaismojumu. Clio no pirmā acu skatiena vilina ar savu stilu.

GALERIJA


aprīkojums

Ceļo viegli katru dienu

Tev iepatiksies to vadīt
Renault Clio

Vienmēr paliec kontaktā ar pasauli

Lielākais skārienekrāns savā kategorijā, kas ir aprīkots ar tiešsaistes navigāciju un Google Places galamērķu meklēšanu... Pateicoties Renault CONNECT, Clio nodrošinās ārkārtīgi vienkāršu piekļuvi tiešsaistes pakalpojumiem!
Renault Clio

Mūsdienīgas vadīšanas un parkošanās atbalsta sistēmas, kā arī drošības sistēma

Pilsētā vai ārpus tās, šī leģendārā automašīna vienmēr sargās tavu drošību, pateicoties automātiskajai straujas bremzēšanas sistēmai ar gājēju un riteņbraucēju konstatēšanas funkciju. Clio ir aprīkots ar tādām jaunākajām Renault EASY DRIVE tehnoloģijām, kā 360° kamera vai parkošanās palīdzības sistēma Easy Park Assist.

versija

Clio R.S. Line

Īpaša individualitāte no Renault Sport

Pateicoties savam sportiskajam siluetam, High-Tech kabīnei, inovatīvajām tehnoloģijām un dinamiskajai vadāmībai, Clio R.S. Line demonstrē savu unikālo sportisko raksturu un ir gatavs sportiskai braukšanai katru dienu.

Versijas un konfigurācija

Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Jaunais Clio E-Tech Hybrid

Similar models

Captur

Similar models

Zoe