Renault Clio

multimediji

Renault Connect

Clio: gudra automašīna jūsu rīcībā

EASY LINK multimediju sistēma ar ekrānu līdz 9,3 "
Īsts, intelektuālais borta dators savienojumā ar intuitīvo multimediju sistēmu EASY LINK ļaus maksimāli vienkārši pārvaldīt visas automašīnas funkcijas. Navigācija, droši zvani, izmantojot Bluetooth, mīļāko radiostaciju klausīšanās un tava viedtālruņa aplikāciju (Waze, Google Map vai Spotify, u. c.) izmantošana. Pateicoties saderībai ar Android Auto™ un Apple CarPlay™, tas viss tiks parādīts tieši tavas automašīnas displejā. Turklāt, pateicoties balss komandām, sekot līdzi ceļam būs īpaši viegli un droši.
Intelektuālā navigācija
Meklējot galamērķi, pateicoties integrētajai Google adrešu meklēšanai, varēsi novērtēt tās precizitāti. Brauciena laikā TomTom informācija par ceļu satiksmi reālā laika režīmā atjaunojas ik pēc 2 minūtēm, kas ļauj noteikt ierašanās laiku, izvēloties optimālo maršrutu.
Automātiskā atjaunināšana
Izmanto jaunākos atjauninājumus automātiski! Pateicoties automātiskās atjaunināšanas tehnoloģijai Over the Air, karšu regulārā aktualizēšana tavā automašīnā notiks automātiski.
Vietnē apskatāmie automašīnu modeļu un aksesuāru fotoattēli ir paredzēti tikai iepazīšanās nolūkam. Krāsas un daži ārējie vai iekšējie elementi var atšķirties no reālajiem. Transportlīdzekļu tehniskie parametri, aprīkojums, cenas un tehniskie raksturojumi, kā arī rezerves daļu un piederumu cenas un arī apkopes izmaksas var tikt mainītas un atjauninātas. Vietnē sniegtā informācija nav komerciāls piedāvājums, ne arī aicinājums uz pārrunām. Individuāls līgums par transportlīdzekļa, rezerves daļu vai piederumu īpašībām, tehniskajiem parametriem un cenām, kā arī par piegādes laiku un veidu ir paredzēts līgumā, kas tiek noslēgts ar autorizētajiem partneriem.
atklājiet sev līdzīgus modeļus
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur
Captur