Renault KADJAR


Aprīkojums


Komforts


Dodies pretī piedzīvojumiem ar komfortu

5- vietīgā apvidus automašīna ir aprīkota ar izcilu komfortu un augstu, ērtu sēdēšanas pozīciju pie stūres .
Renault KADJAR

Sēdekļus un centrālo roku balstu ir iespējams regulēt

Pielāgo sēdekļa spilvena garumu drošam un komfortablam ceļojumam. Centrālais roku balsts, kas ir novietots salona priekšpusē, ir regulējams visā tā garumā un ir aprīkots ar papildus ietilpīgu uzglabāšanas nodalījumu .
Renault KADJAR

Multifunkcionāls stūres rats

Balss uzstādījumi, ātruma regulators un ierobežotājs, telefons, borta dators… Vienkārši nospied pogu uz stūres rata, lai izmantotu visas savas apvidus automašīnas funkcijas.
Renault KADJAR

Priekšējie apsildāmie sēdekļi

Īpaši patīkami ziemā, no īpaši blīva putu slāņa veidotie sēdekļi nodrošinās siltuma komfortu un tai pašā laikā arī stabilitāti braukšanas laikā .

Aprīkojums


…izmanto praktisku interjeru ar fona apgaismojumu…

Plašs salons, pārdomāti tā organizācijas risinājumi un ietilpīgi uzglabāšanas nodalījumi… Mēs esam padomājuši par visu, lai dzīvi padarītu vienkāršāku .

Renault KADJAR

Ietilpīgs bagāžas nodalījums

Viegli pārvadā visu, kas tev ir nepieciešams.
Renault KADJAR

Nolokāma aizmugures sēdekļa atzveltne

Viegli pārvadā lielgabarīta priekšmetus līdz pat 2,5m garumā, nolokot aizmugures sēdekļa atzveltni ar vienu rokas kustību.
Renault KADJAR

Panorāmas stikla jumts

Stikla jumts ar 1,4 m2 laukumu tev ļaus pilnā mērā izbaudīt apkārtējo vidi un piepildīs salonu ar gaismu.
Renault KADJAR

Uzglabāšanas nodalījumi un 12V kontaktligzdas

Pieslēdz multimēdiju ierīces pie USB, audio izejas vai 12V kontaktligzdas, kā arī izmanto pārdomātus uzglabāšanas nodalījumus pa visu salonu (ar kopējo apjomu līdz 31l.

Tehnoloģijas un Renault EASY CONNECT


…sajūti savu ceļu citādi…

Nav nekā vienkāršāka kā braukšanas ātruma regulēšana, parkošanās vai automātiska tuvās gaismas lukturu ieslēgšana, pateicoties vadības palīgsistēmām.

Renault KADJAR

Parkošanās palīgsistēma Easy Park Assist

Paralēlā parkošanās vēl nekad nav bijusi tik vienkārša! Sistēma pati izmēra brīvo vietu un pati veic parkošanās manevru. Ļauj sistēmai pāņemt vadības kontroli un noparkojies viegli. Turklāt, pateicoties atpakaļskata kamerai un priekšas/aizmugures/sānu parkošanās palīgsistēmai, Renault KADJAR Tevi brīdinās par iespējamiem šķēršļiem un nodrošinās drošību 360° rādiusā.
Renault KADJAR

Braukšanas ātruma kontroles sistēma ar ceļa zīmju atpazīšanas funkciju

Sistēma ļauj regulēt automašīnas braukšanas ātrumu saskaņā ar informāciju par noteiktā ceļa posmā norādīto ātruma ierobežojumu, ko uztvērusi kamera. Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu brīdinās vizuāls signāls vadības panelī.
Renault KADJAR

Automātiska pārslēgšanās no tālo gaismu uz tuvo gaismu lukturiem (AHL)

Jaunais KADJAR ir aprīkots ar miglas lukturiem ar apgaismojuma funkciju pagriezienos, ar Full LED Pure Vision lukturiem un ar automātisku tuvo gaismas lukturu ieslēgšanu (AHL) labākas redzamības nodrošināšanai.

Vairāk informācijas

Renault EASY CONNECT tiešsaistes pakalpojumi piedāvā dažādus risinājumus, kas tev palīdzēs ietaupīt laiku. Runā pa telefonu, klausies savu iemīļoto mūziku, izmanto balss vadību, uzdod jautājumus... un daudz ko citu!

Renault KADJAR

R-LINK 2

Intuitīvi uztveramais, ergonomiskais un ietilpīgais 7" displejs ir ērti lietojams. Grafiskais intefeiss ir identisks planšetei: pārvieto pielikumu ikonas, tās pieturot un atlaižot, ritini tekstu lasot un palielini to.
Renault KADJAR

Android Auto™ un Apple Carplay™ R-LINK 2

Android Auto™ un Apple Carplay™ palīdzēs atrast maršrutu, nodiktēt vai noklausīties īsziņu, piezvanīt vai klausīties mūziku caur telefonu ar vēl nebijušu vieglumu!

Drošība


…atbilstošs atbalsts ik dienas.

Renault KADJAR ir aprīkots ar efektīvām braukšanas atbalsta sistēmām, kas nodrošinās vēl drošāku un patīkamāku braucienu.

Renault KADJAR

Aklās zonas kontroles sistēma

Ieslēdzot pagrieziena signālu, sistēma izvērtē automašīnas, kas atrodas aklajā zonā. Par briesmām brīdina indikatori, kas ir izvietoti uz atpakaļskata spoguļiem.
Renault KADJAR

Braukšanas joslas maiņas brīdinājuma sistēma (LDW)

Ja braukšanas ātrums pārsniegs 70 km/h, automašīnas vadītājs tiks brīdināts par katru neplānotu nepārtrauktas vai pārtrauktas līnijas šķērsošanu (bez pagrieziena signāla ieslēgšanas). Šī funcija paaugstina drošības līmeni un brīdina vadītāju par iespējamu nobraukšanu no ceļa.
Renault KADJAR

Aktīvā ekstremālās bremzēšanas palīgsistēma (AEBS)

Sistēma brīdina automašīnas vadītāju par iepējamu sadursmes risku ar priekšā braucošo automašīnu. Ja vadītājs nereaģē vai reaģē pārāk lēni, sistēma var pastiprināt bremzēšanu, lai izvairītos no sadursmes.
Renault KADJAR

Pasīvā un aktīvā drošība

Mūsu drošības eksperti ir padomajuši par visu: 6 gaisa drošības spilveni, galvas atbalsti drošībai sadursmes gadījumā, drošības jostas ar savilcējiem un savilkuma drošības regulatoriem. Bērnu drošības nodrošināšanai KADJAR ir aprīkots ar diviem ISOFIX stiprinājumiem.

Atklājiet sev līdzīgus modeļus

Similar models

Grand SCENIC

SĀKOT NO 21 390 €
Similar models

KOLEOS

SĀKOT NO 27 410 €
Similar models

Jaunais CAPTUR

SĀKOT NO 16 040 €