KADJAR

izsmalcināts apvidus automobilis
Renault KADJAR


dizains

Aizbēgt no ikdienas ar stila izjūtu…Iespaidu spēks
Izstrādāts pilnīgi no jauna, Kadjar atšķiras ar oriģinālu virsbūves dizainu, augstu izpildījuma kvalitāti un izcilu komfortu.

LED priekšējie un aizmugurējie lukturi, haizivs spuras izskata antena, modernizēta radiatora reste, masīvi bamperi un 19'' vieglmetāla diski piesaista skatienu.

Augstas kvalitātes izpildījuma detaļas un salona tapsējuma elementi rada izsmalcinātu iespaidu. Kadjar ir aprīkots ar ergonomisku centrālo mērinstrumentu paneli ar apjomīgu iebūvētu 7'' skārienjutīgu ekrānu.

pie stūres

… vai varbūt izbrauciens tālu no ierastajiem ceļiem…


Katra diena var kļūt par neaizmirstamu ceļojumu.
Jauni dzinēji, integrēta piedziņa un valdzinošs dizains… Kadjar nodrošina ideālu līdzvaru starp veiktspēju, efektivitāti un ikdienas vadību.

Pateicoties paaugstinātam klīrensam un 3 vadības režīmiem - 4x4, 4x2 ja 4x2 ar Extended Grip sistēmu, Renault Kadjar dosies kopā ar tevi ceļojumā pretim jauniem piedzīvojumiem.

Eko režīmā apvidus automašīna ļaus samazināt degvielas patēriņu.

aprīkojums

…neaizmirstot par komfortu…Izbaudi ceļojumu
Sēdekļi ar pielāgojamu sēdekļa augstumu un sēdekļa spilvena garumu, USB pieslēgvietas, kondicionieris ar ventilācijas atverēm priekšā un aizmugurē, nolokāma aizmugures sēdekļa atzveltne un praktiski nodalījumi lietu uzglabāšanai…

Kadjar pielāgosies tavam dzīvesveidam, pateicoties pārdomātam interjera dizainam, kas orientēts uz komfortu.

Apvidus autmašīna Kadjar ir aprīkota arī ar jaunākajām tehnoloģijām: Bose® Sound System, parkošanās palīgsistēma Easy Park Assist un multimēdiju sistēma R-LINK 2. Neatstāj nenovērtētus arī Renault CONNECT pakalpojumus, kas ļauj automašīnu savienot ar telefonu... un dzīve kļūs vēl vieglāka.

drošība un uzticamība

…tu kontrolē visu.


Brauc droši
Kadjar ir aprīkots ar vismūsdienīgākajām drošības sistēmām kā aktīvā ekstrēmās bremzēšanas sistēma (AEBS), kas tevi brīdinās par iespējamu sadursmes risku.

Ja runājam par pasīvo drošību, apvidus automašīna nodrošinās maksimālu drošību visiem - gan pasažieriem, gan gājējiem.

Nolasot informāciju no mērinstrumentiem un kamerām, Kadjar sniegs palīdzību jebkurā situācijā, vai tas būtu ilgs brauciens pa lielceļu, vai uzmanīgi manevri parkošanās laikā.

Aprīkojums

Atklājiet sev līdzīgus modeļus
Similar models
Koleos
Similar models
Captur